Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dl
1
Be
2
Ko
3
Ch
4
Su
5
Ba
6

7
Ko
8
Ch
9
1. Kosořice 15 26,49MB
26,49
--------
2. Dlouhá Lhota 14 31,09MB
31,09
--------
3. Plazy 13 31,48MB
31,48
--------
4. Bakov nad Jizerou 12 31,51MB
31,51
--------
5. Chotětov 11 33,21MB
33,21
--------
6. Bechov A 10 33,43MB
33,43
--------
7. Sukorady 9 33,46MB
33,46
--------
8. Nová Ves u Bakova 8 34,31MB
34,31
--------
9. Smilovice 7 36,04MB
36,04
--------
10. Hrdlořezy 6 36,46MB
36,46
--------
11. Bítouchov 5 38,17MB
38,17
--------
12. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 39,56MB
39,56
--------
13. Obruby 3 40,13MB
40,13
--------
14. Břehy A 2 42,35MB
42,35
--------
15. Chudíř 1 43,16MB
43,16
--------
16. Doubravička 0 46,24MB
46,24
--------
-. Bechov B 0 49,75MB
49,75
--------
-. Břehy B 0 55,10MB
55,10
--------
-. Dobšín 0 NPMB
NP
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dl
1
Be
2
Ko
3
Ch
4
Su
5
Ba
6

7
Ko
8
Ch
9
1. Sukorady 15 27,26MB
27,26
--------
2. Bechov 14 30,94MB
30,94
--------
3. Bítouchov 13 31,45MB
31,45
--------
4. Veselá 12 32,43MB
32,43
--------
5. Kosořice 11 32,46MB
32,46
--------
6. Dlouhá Lhota 10 34,02MB
34,02
--------
7. Chotětov 9 35,05MB
35,05
--------
8. Chudíř 8 36,16MB
36,16
--------
9. Dobšín 7 36,73MB
36,73
--------
10. Plazy 6 36,76MB
36,76
--------
11. Petkovy 5 37,62MB
37,62
--------
12. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 37,68MB
37,68
--------
13. Nová Ves u Bakova 3 37,71MB
37,71
--------
14. Smilovice 2 50,78MB
50,78
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dl
1
Be
2
Ko
3
Ch
4
Su
5
Ba
6

7
Ko
8
Ch
9
1. Bechov 10 26,29MB
26,29
--------
2. Chotětov 9 31,34MB
31,34
--------
3. Doubravička 8 33,73MB
33,73
--------
4. Bakov nad Jizerou A 7 35,21MB
35,21
--------
5. Bakov nad Jizerou B 6 46,85MB
46,85
--------
6. Kosořice 5 50,67MB
50,67
--------
7. Chudíř 4 55,44MB
55,44
--------
8. Horní Bousov 3 64,41MB
64,41
--------
9. Luštěnice 2 67,85MB
67,85
--------
10. Kosmonosy 1 100,25MB
100,25
--------
11. Březno 0 102,45MB
102,45
--------
-. Nová Ves u Bakova 0 NPMB
NP
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dl
1
Be
2
Ko
3
Ch
4
Su
5
Ba
6

7
Ko
8
Ch
9
1. Bechov B 15 31,57MB
31,57
--------
2. Bechov A 14 39,02MB
39,02
--------
3. Dlouhá Lhota A 13 39,75MB
39,75
--------
4. Chotětov A 12 41,70MB
41,70
--------
5. Petkovy 11 41,83MB
41,83
--------
6. Dlouhá Lhota B 10 43,39MB
43,39
--------
7. Chotětov B 9 43,51MB
43,51
--------
8. Nová Telib 8 46,69MB
46,69
--------
9. Horní Bousov 7 48,59MB
48,59
--------
10. Kosořice 6 52,56MB
52,56
--------
11. Nová Ves u Bakova 5 52,97MB
52,97
--------
12. Bakov nad Jizerou 4 55,33MB
55,33
--------
13. Chudíř 3 56,33MB
56,33
--------
14. Březno A 2 59,56MB
59,56
--------
15. Kosmonosy B 1 87,32MB
87,32
--------
16. Kosmonosy A 0 88,39MB
88,39
--------
-. Březno B 0 90,17MB
90,17
--------
-. Doubravička 0 NPMB
NP
--------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Dl
1
Be
2
Ko
3
Ch
4
Su
5
Ba
6

7
Ko
8
Ch
9
1. Dlouhá Lhota 4 37,85MB
37,85
--------
2. Chotětov 3 45,74MB
45,74
--------
3. Velké Všelisy 2 76,67MB
76,67
--------
4. Petkovy 1 117,29MB
117,29
--------


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: