Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 20. 10. 2019 2019/11/24 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
2 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
3 11. 11. 2019 2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník TR -
4 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
5 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
6 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
7 04. 12. 2019 2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B DO -
8 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
9 30. 05. 2020 2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
10 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
11 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
12 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
13 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
14 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
15 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
16 27. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“ DO ZČHL
17 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
18 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
19 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
20 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
21 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
22 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
23 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
24 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
25 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
26 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
27 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
28 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
29 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
30 08. 08. 2020 2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
31 09. 08. 2020 2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
32 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
33 16. 08. 2020 2020/08/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Cvičiště Kojatínnerozlišeno Čechtín22019-12-05 09:53:05
2Fotbalové hřiště ÚjezdŽeny Újezd12019-12-04 20:36:10
3Fotbalové hřiště ÚjezdMuži Újezd12019-12-04 20:34:32
4Cvičiště Kojatínnerozlišeno Myslibořice32019-12-03 12:14:49
5Český Rudolecnerozlišeno Stachy612019-11-27 15:46:05
6Český Rudolecnerozlišeno Sedlčany622019-11-27 14:43:04
7Český Rudolecnerozlišeno Skalice722019-11-27 14:42:23
8Český Rudolecnerozlišeno Světlá nad Sázavou402019-11-27 14:30:25
9Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Ratiboř522019-11-27 09:43:33
10Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Čikov492019-11-26 15:23:24
11Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Sychotín472019-11-25 21:02:16
12Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Perálec452019-11-24 18:05:38
13Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč772019-11-23 19:50:27
14Český Rudolecnerozlišeno Žďár562019-11-23 19:43:46
15Český Rudolecnerozlišeno Skrýchov u Malšic292019-11-23 19:41:34
16Cvičiště Kojatínnerozlišeno Markvarec92019-11-23 19:08:40
17Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Ostroměř82019-11-23 17:53:52
18Český Rudolecnerozlišeno Markvarec182019-11-23 16:45:04
19Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velké Opatovice462019-11-23 14:14:56
20Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Karlinky112019-11-22 18:26:23
21Cvičiště Kojatínnerozlišeno Pohled42019-11-22 16:45:26
22Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Jeřmanice122019-11-22 10:56:04
23Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kotvrdovice382019-11-22 08:46:36
24Cvičiště Kojatínnerozlišeno Bransouze82019-11-22 07:12:39
25Český Rudolecnerozlišeno Dehtín572019-11-21 20:54:34
26Český Rudolecnerozlišeno Boršov362019-11-21 19:21:15
27Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Bohaté Málkovice482019-11-21 09:26:23
28Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř512019-11-21 09:26:16
29Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kotvrdovice502019-11-20 21:05:10
30Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Těpeře42019-11-20 20:03:29
31Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice432019-11-20 19:14:00
32Český Rudolecnerozlišeno Mělník482019-11-20 08:12:29
33Český Rudolecnerozlišeno Mělník752019-11-19 13:08:39
34Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Dolní Újezd442019-11-18 21:55:14
35Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice432019-11-18 21:42:19
36Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Hartmanice422019-11-18 21:41:15
37Český Rudolecnerozlišeno Srubec412019-11-18 16:43:22
38Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Medlov412019-11-18 13:34:34
39Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Škodějov162019-11-18 10:35:00
40Český Rudolecnerozlišeno Krasonice1072019-11-17 21:57:07
41Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy1302019-11-17 19:56:35
42Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bolkov32019-11-17 19:55:15
43Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy302019-11-17 19:53:55
44Poděvousy fotbalové hřištěnerozlišeno Bolkov32019-11-17 19:51:03
45Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Křížkový Újezdec172019-11-17 17:48:37
46Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Zlatá Olešnice12019-11-16 20:53:00
47Cvičiště Kojatínnerozlišeno Heraltice72019-11-16 19:07:58
48Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Pěnčín152019-11-16 13:05:06
49Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Radslavice372019-11-15 23:36:29
50Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Morkovice92019-11-15 18:11:33
51Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Popov342019-11-14 21:06:23
52Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Louky362019-11-13 22:43:57
53Cvičiště Kojatínnerozlišeno Panská Lhota62019-11-13 22:18:41
54Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Pustiměř342019-11-13 16:21:58
55Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín52019-11-12 12:06:41
56Cvičiště Kojatínnerozlišeno Kojatín12019-11-12 12:06:01
57Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Velké Hamry142019-11-12 10:21:02
58Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Hradčany132019-11-11 21:47:25
59Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Kamenná Poruba392019-11-11 09:05:19
60Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec832019-11-11 08:53:45
61Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec492019-11-11 08:52:54
62Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Bílovice332019-11-11 06:07:29
63Český Rudolecnerozlišeno Malšice1062019-11-10 19:26:50
64Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Rymice332019-11-10 16:22:30
65Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Velké Hoštice322019-11-10 09:32:15
66Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Krásná Ves102019-11-09 20:39:36
67Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Těšetice402019-11-09 18:18:20
68Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Veselá322019-11-09 00:36:56
69Český Rudolecnerozlišeno Dolní Dobrouč1032019-11-08 19:38:29
70Areál PlazaMuži Obora182019-11-08 14:36:39
71Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany312019-11-08 11:49:02
72Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Vojnice302019-11-08 10:07:59
73Areál PlazaŽeny Bolevec112019-11-08 05:11:35
74Areál PlazaMuži Doubravka222019-11-07 22:25:41
75Areál PlazaMuži Vlčí142019-11-07 19:54:53
76Areál PlazaMuži Litice202019-11-07 06:58:33
77Areál PlazaMuži Příšov32019-11-06 20:40:41
78Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrubá Vrbka312019-11-03 19:07:35
79Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany352019-11-03 12:01:20
80Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Topolany292019-11-03 12:01:03
81Areál PlazaMuži Doubravka212019-11-03 11:28:09
82Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hrobice292019-11-01 19:18:04
83Areál PlazaMuži Božkov192019-11-01 18:23:06
84Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hradčovice282019-11-01 18:09:09
85Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Lukov282019-11-01 11:44:44
86Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Lukov272019-11-01 10:33:35
87Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Ratiboř262019-11-01 10:29:55
88Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Velký Ořechov192019-11-01 10:17:47
89Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bílovice252019-11-01 10:12:14
90Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bohuslavice u Zlína242019-11-01 10:09:59
91Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Lukov232019-11-01 10:07:42
92Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Mladcová222019-11-01 10:07:32
93Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hoštice172019-11-01 10:07:11
94Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Bratřejov212019-11-01 10:03:56
95Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Odry202019-11-01 10:02:59
96Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Hradčovice182019-11-01 10:02:02
97Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Louky112019-11-01 10:01:47
98Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Valašské Příkazy162019-11-01 10:00:50
99Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Jarošov152019-11-01 10:00:45
100Pohořelice fotbalové hřištěnerozlišeno Mirošov132019-11-01 10:00:30
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání