Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/05/102019/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost ZN ZNL
22019/05/112019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
32019/05/122019/05/25 Záchlumí, Záchlumí UO VCU
42019/04/012019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
52019/05/122019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
62019/05/192019/05/25 Stražisko - koupaliště, O pohár starosty PV VCPV
72019/05/202019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
82019/05/172019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
92019/05/112019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B TR JOL
102019/05/152019/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
112019/05/202019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
122019/05/012019/05/26 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
132019/05/052019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
142019/05/122019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
152019/05/012019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch OP -
162019/05/192019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
172019/05/192019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
182019/05/202019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT FSCR
192019/05/012019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
202019/05/122019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
212019/05/182019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
222019/05/192019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
232019/05/222019/06/02 Bystřec, Bystřec UO VCU
242019/05/122019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
252019/05/192019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
262019/06/012019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
272019/05/262019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
282019/05/252019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
292019/06/032019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
302018/12/082019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
312019/04/012019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
322019/05/192019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
332019/05/262019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
342019/05/312019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
352019/05/102019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
362019/04/012019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
372019/05/262019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
382019/05/252019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
392019/05/262019/06/09 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
402019/05/312019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
412019/05/192019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
422019/05/262019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
432019/06/012019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
442019/06/012019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
452019/05/182019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
462019/04/012019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
472019/05/032019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
482019/06/022019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
492019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
502019/05/222019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
512019/06/082019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
522019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
532019/06/092019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
542019/06/092019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
552019/04/012019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
562019/05/292019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
572019/06/162019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
582019/06/092019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
592019/06/162019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
602019/04/012019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
612019/06/152019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
622019/06/212019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
632019/06/242019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU JL
642019/06/162019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
652019/06/162019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
662019/06/162019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
672019/07/012019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
682019/06/232019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
692019/06/052019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
702019/04/012019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
712019/06/222019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
722019/06/222019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
732019/04/012019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
742019/06/062019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
752019/06/152019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
762019/06/282019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
772019/06/232019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
782019/07/062019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
792019/06/292019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
802019/06/292019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
812019/04/012019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
822019/04/012019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
832019/07/052019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
842019/06/302019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
852019/06/302019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
862019/06/202019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
872019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
882019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
892019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
902019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
912019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
922019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
932019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
942019/06/212019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
952019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
962019/06/272019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
972019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
982019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
992019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
1002019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
1012019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
1022019/07/032019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
1032019/07/142019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
1042019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
1052019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
1062019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
1072019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
1082019/07/142019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
1092019/07/212019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
1102019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
1112019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
1122019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
1132019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
1142019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
1152019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
1162019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
1172019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
1182019/07/172019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
1192019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1202019/08/032019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
1212019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
1222019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
1232019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
1242019/07/282019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
1252019/07/242019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
1262019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1272019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
1282019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1292019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
1302019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
1312019/06/022019/08/24 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
1322019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
1332019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
1342019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1352019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1362019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1372019/07/312019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
1382019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
1392019/08/182019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
1402019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
1412019/08/242019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
1422019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1432019/08/072019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
1442019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1452019/08/252019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
1462019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1472019/08/182019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
1482019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
1492019/08/242019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
1502019/04/012019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1512019/06/012019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
1522019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1532019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1542019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1552019/08/142019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
1562019/08/252019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
1572019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1582019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1592019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1602019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1612019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
1622019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1LibuňŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:52:32
2LibuňMužiHonza Adamec2019-05-25 05:52:22
3RadíkovŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:51:33
4RadíkovMužiHonza Adamec2019-05-25 05:51:13
5TřebeloviceŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:50:15
6TřebeloviceMužiHonza Adamec2019-05-25 05:50:04
7Hostěrádky-RešovŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:48:33
8Hostěrádky-RešovMužiHonza Adamec2019-05-25 05:48:13
9MříčnáŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:47:33
10MříčnáMužiHonza Adamec2019-05-25 05:47:21
11Panské DubenkyŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:46:56
12Panské DubenkyMužiHonza Adamec2019-05-25 05:46:28
13LudslaviceŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:45:35
14LudslaviceMužiHonza Adamec2019-05-25 05:45:21
15Panské DubenkyŽenyPetr Kolman2019-05-25 00:01:05
16Panské DubenkyMužiPetr Kolman2019-05-25 00:00:52
17Panské DubenkyŽenyOndřej Kos 2019-05-24 20:07:26
18Panské DubenkyMužiOndřej Kos 2019-05-24 20:06:53
19Panské DubenkyŽenyLukáš Brtník2019-05-24 19:59:33
20Panské DubenkyMužiLukáš Brtník2019-05-24 19:59:15
21ZáchlumíŽenyMichal Matějíček2019-05-24 19:26:15
22ZáchlumíMužiMichal Matějíček2019-05-24 19:25:27
23Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyMichal Matějíček2019-05-24 19:19:50
24Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiMichal Matějíček2019-05-24 19:19:18
25Panské DubenkyŽenyVlastimil Sedlák2019-05-24 09:14:04
26Panské DubenkyMužiVlastimil Sedlák2019-05-24 09:12:19
27ZáchlumíŽenyHonza Adamec2019-05-21 14:28:38
28ZáchlumíMužiHonza Adamec2019-05-21 14:28:27
29Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyHonza Adamec2019-05-21 14:28:01
30Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiHonza Adamec2019-05-21 14:27:51
31BystřecŽenyJan Marek2019-05-21 13:11:25
32BystřecMužiJan Marek2019-05-21 13:11:07
33Horní TřešňovecŽenyJan Marek2019-05-21 13:10:31
34Horní TřešňovecMužiJan Marek2019-05-21 13:10:14
35ZáchlumíŽenyJan Marek2019-05-21 13:08:37
36ZáchlumíMužiJan Marek2019-05-21 13:08:11
37BudilovŽenyJosef Drnek2019-05-21 10:41:33
38BudilovMužiJosef Drnek2019-05-21 10:39:50
39MyslibořiceŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:05:47
40MyslibořiceMužiRadek Staněk2019-05-21 07:05:38
41SenetářovŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:04:46
42SenetářovMužiRadek Staněk2019-05-21 07:04:34
43NetínŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:03:23
44NetínMužiRadek Staněk2019-05-21 07:03:13
45LibuňŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:02:09
46LibuňMužiRadek Staněk2019-05-21 07:02:01
47RadíkovŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:00:51
48RadíkovMužiRadek Staněk2019-05-21 07:00:42
49TřebeloviceŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:59:40
50TřebeloviceMužiRadek Staněk2019-05-21 06:56:17
51LudslaviceŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:54:43
52LudslaviceMužiRadek Staněk2019-05-21 06:54:29
53Panské DubenkyŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:53:42
54MříčnáMužiRadek Staněk2019-05-21 06:52:41
55MříčnáŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:52:32
56Stražisko - koupalištěŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:51:48
57Stražisko - koupalištěMužiRadek Staněk2019-05-21 06:51:28
58Hostěrádky-RešovMužiRadek Staněk2019-05-21 06:50:32
59Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:49:26
60Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiRadek Staněk2019-05-21 06:49:17
61BudilovŽenyHonza Adamec2019-05-21 03:14:45
62BudilovMužiHonza Adamec2019-05-21 03:14:25
63KrasoniceŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:23:17
64KrasoniceMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:22:27
65ŽernovníkŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:21:11
66ŽernovníkMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:18:14
67RadimoviceMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:17:36
68RadimoviceŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:16:59
69Radkova LhotaŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:15:41
70Radkova LhotaMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:15:18
71Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyLukáš Vaculík2019-05-18 15:48:46
72Ratíškovice - fotba. hřištěMužiLukáš Vaculík2019-05-18 15:47:45
73Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyPetr Marada2019-05-18 13:33:25
74Ratíškovice - fotba. hřištěMužiPetr Marada2019-05-18 13:33:06
75Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyMichal Matějíček2019-05-18 11:55:32
76Ratíškovice - fotba. hřištěMužiMichal Matějíček2019-05-18 11:55:10
77Podhradní LhotaŽenyMichal Matějíček2019-05-18 11:54:14
78Podhradní LhotaMužiMichal Matějíček2019-05-18 11:53:37
79KosmonosyŽenyMichal Matějíček2019-05-18 11:53:00
80KosmonosyMužiMichal Matějíček2019-05-18 11:52:42
81Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiJan Jeřábek2019-05-18 11:46:57
82KrasoniceMužiJan Jeřábek2019-05-18 11:45:03
83ŽernovníkMužiJan Jeřábek2019-05-18 11:43:25
84Podhradní LhotaŽenyJan Jeřábek2019-05-18 11:40:51
85Podhradní LhotaMužiJan Jeřábek2019-05-18 11:40:06
86KrasoniceŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:55:56
87KrasoniceMužiRadek Staněk2019-05-17 07:55:44
88ŽernovníkŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:54:43
89ŽernovníkMužiRadek Staněk2019-05-17 07:53:55
90RadimoviceŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:52:59
91RadimoviceMužiRadek Staněk2019-05-17 07:52:47
92Radkova LhotaŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:51:48
93Radkova LhotaMužiRadek Staněk2019-05-17 07:51:27
94Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:50:46
95Ratíškovice - fotba. hřištěMužiRadek Staněk2019-05-17 07:50:33
96Podhradní LhotaŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:49:35
97Podhradní LhotaMužiRadek Staněk2019-05-17 07:49:17
98KosmonosyŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:48:17
99KosmonosyMužiRadek Staněk2019-05-17 07:48:02
100Velký TřebešovŽenyRadek Staněk2019-05-17 07:47:20
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu