Liga: | - |
Místo: | Sloup |
Okres: | Praha-západ |
Kraj: | Středočeský |
Kdy: | 12. 05. 2018 19:00 |
Kontakt: | Tomáš Fiala, SDH Sloup |
Telefon: | 731 634 719 |
Začátek rezervace: | 02. 05. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 11. 05. 2018 23:59 |
Začátek tipování: | 12. 05. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 12. 05. 2018 00:00 |
Zadal: | Tomáš Fiala |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://sdhsloup.cz/ |
Poznámka pořadatele
XI. Noční útočení v JZD
v rámci „Poháru starosty OSH Praha - západ“
KAPELA ,,MOP – ROCK“, BOHATÁ TOMBOLA + OBČERSTVENÍ
Pořadatel: SDH Sloup
Termín konání: sobota 12. května 2018
Místo konání: Sloup u Davle, areál bývalého JZD (okres Praha-západ)
Časový harmonogram:
od 19:00 prezentace družstev
21:00 nástup družstev
21:15 start ženy sport, poté PS 12 a muži sport zároveň
Kategorie:
- PS 12 (může být smíšené družstvo - kategorie není rozdělena na muže a ženy)
- PS sport Muži, Ženy (obě kategorie zvlášť, ale muži nesmí soutěžit za družstvo žen)
Každé družstvo si smí vypůjčit pouze jednoho soutěžícího z jiného družstva, zároveň může půjčit všechny své členy v dané kategorii. Tato skutečnost musí být písemně vypsána na přihlášce. Půjčený musí běžet ve svém dresu, zbytek družstva musí běžet v jednotné ústroji. Družstvo může soutěžit v obou kategoriích (PS 12 i PS sport).
Soutěžní disciplína:
- požární útok na 2B dle Směrnice hasičských sportovních soutěží SH ČMS bez přetlakového ventilu s vlastní motorovou stříkačkou (pořadatel PS nedodává)
- soutěžící musí být členem SH ČMS, v den soutěže 15 let (stvrzuje svým podpisem vedoucí na přihlášce)
- čas na přípravu 4 minuty
- sklopné terče s elektronickou časomírou
- osvětlená celá soutěžní dráha
- 2 pokusy při účasti 35 družstev, 1 pokus při účasti více jak 35 družstev
- 1 základna
- vlastní požární stříkačka, smí být nastartována před startem pokusu
- v kategorii PS 12 sport:
• je možné použít hadice "C" min. šířka 64 mm., hadice "B" min. šířka 99 mm., min. délka 19 m.
Registrace před soutěží:
- http://firesport.eu/rezervace-mista-sloup-9500.html
- zahájení registrace bude ve středu 02. 05. 2018 (deset dní před soutěží) ve 20:00 a bude ukončena 11. 5. 2018 v čase 23:59, je závazná a přesouvat družstva lze jen na internetové registraci
- lze se nahlásit i přes Tomáše Fialu, tel. 731 634 719, e-mail: tomassfiala(zavináč)gmail.com, který provede internetovou registraci družstva
Přihlášení v den soutěže:
- zaplacení startovného a odevzdání řádně vyplněné přihlášky do každé kategorie (přihláška je jednotná, bude k dispozici na www.oshpz.cz a u pořadatele při prezenci)
- startovné 200,- Kč za jedno soutěžní družstvo v každé kategorii
- startovné a přihlášku registrovaných družstev lze odevzdat maximálně 30 minut před startem soutěže tj. do 20:45, pokud nebude dodržen časový limit, družstvo bude přesunuto na konec celé soutěže.
Kontaktní osoby:
Tomáš Fiala, email: tomassfiala(zavináč)gmail.com, tel. 731 634 719
Michal Zrno, email: michal.zrno(zavináč)seznam.cz, tel. 604 173 028
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-9500.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Zahorčice | ST | Tomáš Fiala | ||
2 | 2 | Sloup | PZ | Tomáš Fiala | ||
3 | 3 | Pikovice | PZ | Zdeněk Prošek | ||
4 | 4 | Štítary | Muži | DO | Miroslav Žáček | |
5 | 5 | Solopisky | PS12 | PZ | Tomáš Fiala | |
6 | 6 | Křížkový Újezdec | PH | Karel K | ||
7 | 7 | Davle | PS12 | PZ | Tomáš Fiala | |
8 | 8 | Oprechtice | muži | DO | Václav Pejsar | |
9 | 9 | Čisovice | PS12 | PZ | Tomáš Fiala | |
10 | 10 | Benešova Hora | PT | Lada Firesport | ||
11 | 11 | Křížkový Újezdec | PS 12 | PH | nepřihlášen | |
12 | 12 | Dolní Břežany | PS 12 | PZ | Daniel Pelák | |
13 | 13 | Luka pod Medníkem | PS 12 | PZ | Jakub Nejedlý | |
14 | 14 | Bratřínov | PZ | Barbora Barsová | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Sloup | PZ | Tomáš Fiala | ||
2 | 2 | Zahořany | PZ | Petr Kšána | ||
3 | 3 | Davle | PS12 (ženy) | PZ | Tomáš Fiala | |
4 | 4 | Čisovice | PS12 (ženy) | PZ | Tomáš Fiala | |
5 | 5 | Křížkový Újezdec | PH | Renáta Bohuslavová | ||
6 | 6 | Křížkový Újezdec | PS 12 (ženy) | PH | Renáta Bohuslavová |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maršovice | JN | 15,36 | 15,91 | 15,91 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Sloup | PZ | 16,22 | 1,52 | 16,22 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Vranovice Peklo | PB | 15,12 | 16,32 | 16,32 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Krásná Ves | MB | 16,32 | 1,61 | 16,32 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Smidary | HK | 15,01 | 16,49 | 16,49 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Tatobity | SM | 17,86 | 18,03 | 18,03 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Sedlčany | PB | 16,76 | 18,27 | 18,27 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Jílové u Držkova | JN | 17,51 | 18,52 | 18,52 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Jesenice | PB | 18,44 | 18,56 | 18,56 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Křížkový Újezdec | PH | 1,68 | 18,61 | 18,61 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Úmyslovice | NB | 18,19 | 18,67 | 18,67 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Hradčany | LI | 17,04 | 19,01 | 19,01 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Mělník Blata | ME | 19,38 | 19,41 | 19,41 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Pěnčín | JN | 18,59 | 19,68 | 19,68 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
15. | Chářovice | BN | 20,53 | 20,64 | 20,64 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
16. | Lužná | RA | 21,06 | 20,37 | 21,06 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
17. | Velké Hamry | JN | 22,66 | 22,25 | 22,66 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
18. | Osnice | PZ | 25,38 | 26,67 | 26,67 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
19. | Jeřmanice ZHT | LI | 23,72 | 26,97 | 26,97 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
20. | Janův Důl | LI | 20,31 | 27,84 | 27,84 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
21. | Příchovice | JN | 18,73 | 29,16 | 29,16 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
22. | Košťálov | SM | 28,27 | 29,28 | 29,28 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
23. | Nová Ves | LI | 29,84 | 29,77 | 29,84 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
24. | Jeřmanice Blata | LI | 19,31 | 31,98 | 31,98 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
25. | Odolenovice | JN | 39,27 | 40,48 | 40,48 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
26. | Pikovice | PZ | 40,89 | 42,65 | 42,65 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
27. | Záskalí | LI | 53,33 | 52,13 | 53,33 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
28. | Karlinky | LI | - | - | NP | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
29. | Štítary | DO | - | - | NP | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
30. | Zahořany | BN | - | - | NP | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sloup | PZ | 18,57 | 18,32 | 18,57 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Smidary | HK | 19,89 | 20,24 | 20,24 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Košťálov | SM | 20,28 | 20,28 | 20,28 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Lužná | RA | 20,92 | 22,08 | 22,08 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Zahořany | BN | 21,14 | 23,42 | 23,42 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Jeřmanice | LI | 23,62 | 22,13 | 23,62 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Bratřínov | PZ | 23,08 | 27,66 | 27,66 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Těpeře | JN | 41,62 | 4,14 | 41,62 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | - Karlinky , Liberec XVIII | - | 48,25 | 51,21 | 51,21 | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Křížkový Újezdec | PH | - | - | NP | 2016/05/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/05/11 | Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD | |
2013/05/26 | Bojanovice, Pohár SDH Sloup | |
2013/09/08 | Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka | |
2014/05/17 | VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD | |
2015/05/16 | Sloup, FNC Sloup | |
2016/05/14 | Sloup, FNC Sloup | |
2017/05/13 | Sloup, Noční útočení v JZD | |
2018/05/12 | Sloup (noční), Noční útočení v JZD | |
Kdy | Kde | Liga |