Liga: | VČHL |
Místo: | Lanžov |
Okres: | Trutnov |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 27. 07. 2024 10:00 |
Kontakt: | Tomáš Sedláček |
Telefon: | 724446524 |
Začátek rezervace: | 27. 07. 2024 10:00 |
Konec rezervace: | 27. 07. 2024 10:00 |
Začátek tipování: | 27. 07. 2024 00:00 |
Konec hlasování: | 27. 07. 2024 00:00 |
Zadal: | Jakub Šmída |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Kontaktní email: tomas-sedlacek@volny.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanzov-13680.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice | SM | 16,88 | 16,76 | 16,88 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,32 | 16,92 | 16,92 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Dubenec | TU | 16,88 | 17,65 | 17,65 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Letohrad - Orlice B | UO | 17,38 | 17,71 | 17,71 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Nahořany B | NA | 18,68 | 19,20 | 19,20 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Česká Rybná A | UO | 18,65 | 19,30 | 19,30 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Třebnouševes | JC | 17,81 | 19,42 | 19,42 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Velichovky | NA | 18,91 | 19,59 | 19,59 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Havlovice | TU | 19,23 | 20,59 | 20,59 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Lanžov B | TU | 18,93 | 20,94 | 20,94 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Dubenec B | TU | 18,30 | 23,54 | 23,54 | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Srch | PA | NP | NP | NP | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Záchlumí | UO | NP | NP | NP | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Letohrad - Kunčice E | UO | NP | 18,46 | NP | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Lanžov A | TU | NP | NP | NP | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Rašín | JC | NP | NP | NP | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Výrava | HK | NP | NP | NP | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Nahořany A | NA | NP | NP | NP | 2023/07/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/08/20 | Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) | |
2023/06/10 | Lanžov, Lanžovská OSMA - 2. ročník soutěže strojů PS-8 | |
2023/06/10 | Lanžov, Lanžovský pohár dětí (2. ročník) | |
2023/07/29 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
2023/07/29 | Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) | |
2024/07/27 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Bystřec, VČHL Bystřec | |
2024/06/01 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
2024/06/08 | Havlovice, VČHL Havlovice - noční soutěž | |
2024/06/30 | Velichovky, VČHL Velichovky | |
2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
2024/07/20 | Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice | |
2024/07/21 | Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice | |
2024/07/27 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
2024/08/18 | Pšánky, VČHL Pšánky | |
Kdy | Kde | Liga |