Liga: | JL |
Místo: | Huť |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 27. 08. 2017 10:00 |
Kontakt: | Luboš Kundera |
Telefon: | 602 617 285 |
Začátek rezervace: | 21. 08. 2017 20:00 |
Konec rezervace: | 25. 08. 2017 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 08. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 08. 2017 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-8527.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Jirkov | B | JN | Ondřej Maryška | |
2 | 4 | Chrášťany | LT | Pepa Adam | ||
3 | 5 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
4 | 6 | Pšánky | HK | Filip Šťastný | ||
5 | 7 | Sychrov | MB | Michal Kuntoš | ||
6 | 8 | Obrubce | MB | Filip Hájek | ||
7 | 9 | Renmotor Jinolice | Renmotor | JC | Hana Jarolímková | |
8 | 10 | Tatobity | SM | Filip Šťastný | ||
9 | 11 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
10 | 12 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
11 | 13 | Dobšín Kamenice | MB | Filip Hájek | ||
12 | 14 | Myštěves | HK | Jaromír Rosůlek | ||
13 | 15 | Podůlší | JC | Jakub Tomeš | ||
14 | 16 | Jirkov | JN | Míra Berka | ||
15 | 17 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
16 | 20 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | ||
17 | 21 | Jílové u Držkova | JN | Michal Štěpán | ||
18 | 30 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 2 | Krásná Ves | MB | Blanka Kuntošová | ||
2 | 3 | Sychrov | MB | Barbora Křapková | ||
3 | 5 | Benešov u Semil | SM | Veronika Slavíková | ||
4 | 6 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
5 | 7 | Jablonec nad Jizerou | SM | Karolína Jonová | ||
6 | 8 | Libuň | JC | Hana Jarolímková | ||
7 | 9 | Sychrov | M | MB | Barbora Křapková | |
8 | 10 | Malá Skála | Béčko | JN | Andrea Vavřichová | |
9 | 11 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/06/30 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2008/06/28 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2010/09/26 | Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ | |
2013/06/01 | Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě | |
2014/09/13 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2015/06/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2016/07/02 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2017/08/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2018/08/18 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2019/09/14 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |