Liga: | VCU |
Místo: | Dolní Třešňovec |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 09. 07. 2016 13:00 |
Kontakt: | Eva Faltejsková |
Telefon: | 777 180 586 |
Začátek rezervace: | 23. 06. 2016 20:00 |
Konec rezervace: | 09. 07. 2016 13:00 |
Začátek tipování: | 23. 06. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 09. 07. 2016 00:00 |
Zadal: | Martin Valda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-tresnovec-7484.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
2 | 2 | Dolní Dobrouč | UO | Jiří Skalický | ||
3 | 3 | Lukavice | UO | Josef Lehký | ||
4 | 4 | Mostek | UO | Kamil syrový | ||
5 | 5 | Nekoř | UO | Ondrej Kavalek | ||
6 | 6 | Letohrad - Orlice | B | UO | Petr Hlaváček | |
7 | 7 | Bošín | UO | Evžen Kalousek | ||
8 | 8 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Ivan Felkl | |
9 | 9 | Bystřec | B | UO | Jakub Šejna | |
10 | 10 | Záchlumí | UO | Tomáš Cabalka | ||
11 | 11 | Přívrat | UO | Ivoš Vencl | ||
12 | 12 | Bystřec | A | UO | Jakub Šejna | |
13 | 13 | Horní Čermná | UO | Lukáš Lešikar | ||
14 | 14 | Lanšperk | UO | petr | ||
15 | 15 | Dolní Třešňovec | UO | Lukáš Lešikar | ||
16 | 16 | Letohrad - Červená | UO | Lukáš Lešikar | ||
17 | 29 | Horní Třešňovec | UO | Petr Jirásek | ||
18 | 30 | Dolní Čermná | UO | Martin Prachař | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Bystřec | UO | Lukáš Lešikar | ||
2 | 2 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Simona Faltusová | |
3 | 3 | Letohrad - Orlice | UO | Michaela Vacková | ||
4 | 4 | Nekoř | UO | Ondrej Kavalek | ||
5 | 5 | Nepomuky | UO | Kateřina Krudencová | ||
6 | 6 | Letohrad - Červená | UO | Adriana Hejdušková | ||
7 | 7 | Lanšperk | UO | Zuzana | ||
8 | 8 | Horní Čermná | UO | Lukáš Lešikar | ||
9 | 9 | Česká Rybná | UO | Lukáš Lešikar | ||
10 | 12 | Horní Třešňovec | UO | Zuzana |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/07/12 | Dolní Třešňovec, UO, Zelený pohár | |
2009/07/11 | Dolní Třešňovec, UO, Zelený pohár | |
2013/07/13 | Dolní Třešňovec, O pohár | |
2014/07/12 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
2015/07/11 | Dolní Třešňovec, O Zelený pohár a pohár starosty města | |
2016/07/09 | Dolní Třešňovec, O Zelený pohár a pohár starosty města | |
2017/07/08 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
2018/07/07 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
Kdy | Kde | Liga |