Liga: | JOL |
Místo: | Dolní Němčice |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 28. 05. 2016 13:00 |
Kontakt: | Vojtěch Pelikán |
Telefon: | 602284239 |
Začátek rezervace: | 14. 05. 2016 12:00 |
Konec rezervace: | 28. 05. 2016 08:00 |
Začátek tipování: | 04. 05. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 28. 05. 2016 00:00 |
Zadal: | Aleš Daňhel |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-nemcice-7757.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Sedlatice | JI | Aleš Daňhel | ||
2 | 3 | Sedlejov | JI | Aleš Daňhel | ||
3 | 4 | Radkov | JI | Aleš Daňhel | ||
4 | 5 | Dolní Němčice | A | JH | Aleš Daňhel | |
5 | 6 | Mladoňovice | TR | Aleš Daňhel | ||
6 | 7 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
7 | 8 | Nevcehle | JI | Miroslav Jelínek | ||
8 | 9 | Třebelovice | TR | Josef Bulíček | ||
9 | 10 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
10 | 11 | Radotice | TR | Radek Janda | ||
11 | 12 | Hornice | TR | Filip Němec | ||
12 | 13 | Sedlatice | B | JI | Martin Běhounek | |
13 | 14 | Český Rudolec | JH | Ondřej Huml | ||
14 | 15 | Dolní Němčice | B | JH | Jan Dušek | |
15 | 16 | Mysletice | JI | Stanislav Dolský | ||
16 | 17 | Bohdalín | PE | Lukáš Přibyl | ||
17 | 18 | Oponešice | TR | Josef Navrátil | ||
18 | 19 | Trnava | TR | Jakub Halouzka | ||
19 | 21 | Horky | TR | Petr Skoumal | ||
20 | 22 | Želetava | TR | Jaromír Vrbka | ||
21 | 23 | Stará Říše | JI | Martin Šebesta | ||
22 | 40 | Krasonice | JI | Lukáš Pivonka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 3 | Boršov | JI | Kateřina Hartmanová | ||
2 | 4 | Sedlejov | JI | Marcela Rohovská | ||
3 | 5 | Hornice | TR | Jana Zvěřinová | ||
4 | 6 | Olešná | HB | Tereza Pešoutová | ||
5 | 10 | Nová Říše | JI | Alena Hrůzová | ||
6 | 12 | Horky | TR | Marie Houzarová | ||
7 | 20 | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | Vendula Vejmelkova |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/08/23 | Dolní Němčice, JH, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2009/06/20 | Dolní Němčice, JH, | |
2010/06/05 | Dolní Němčice, JH, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2011/06/04 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2012/06/30 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2013/08/17 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2014/06/14 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2015/06/20 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2016/05/28 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2017/05/13 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2019/05/26 | Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice | |
2022/06/26 | Dolní Němčice, 3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice | |
2023/05/21 | Dolní Němčice, 1.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
Kdy | Kde | Liga |