Rezervace soutěže
Pozvánka | Obnovit | |||
---|---|---|---|
Kde: | FNC Dalešice | Kdy: | 16. 09. 2023 21:00 |
Kontakt: | Telefon: | ||
Začátek rezervace: | 06. 09. 2023 20:00 | Konec rezervace: | 16. 09. 2023 00:01 |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Brada - Rybníček | JC | Markéta Marková | |
2 | 2 | Jirkov | B | JN | FNC |
3 | 3 | Pěnčín | JN | FNC | |
4 | 4 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
5 | 5 | Janův Důl | LI | Jirka Havlík | |
6 | 6 | Jirkov | A | JN | FNC |
7 | 7 | Krásná Ves | Bé | MB | Jenda Macoun |
8 | 8 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
9 | 9 | Desná III | JN | SDH Desná III | |
10 | 10 | Olešnice | SM | Eliška Marková | |
11 | 11 | Doubrava | MB | Eliška Marková | |
12 | 12 | Škodějov | CHASSA | SM | Roman Dolenský |
13 | 13 | Březovice | MB | David Novotný | |
14 | 14 | Běchary | JC | Pavel | |
15 | 15 | Sezemice | MB | Ondřej Flanderka | |
16 | 16 | Jeřmanice | LI | David Beránek | |
17 | 17 | Bratříkov | JN | Vlaďka Šírková | |
18 | 18 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
19 | 19 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
20 | 20 | Šumburk nad Desnou | JN | Iva Svárovská | |
21 | 21 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
22 | 22 | Bozkov | SM | Jakub Hušek | |
23 | 23 | Karlinky | B | LI | Petr Augusta |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Olešnice | SM | Markéta Marková | |
2 | 7 | Slatiny | JC | Kateřina Zumrová | |
3 | 8 | Radimovice | LI | Anna | |
4 | 9 | Jeřmanice | LI | Kristýna Matějková | |
5 | 10 | Frýdlant | LI | Jiří Kokta | |
6 | 11 | Pěnčín | LI | LI | Barbora Heiningerová |
7 | 12 | Bílý Potok | LI | Barbora Heiningerová | |
8 | 13 | Bozkov | SM | Jakub Hušek | |
9 | 14 | Dalešice | dorostenky | JN | David Beránek |
10 | 15 | Krásná Ves | MB | Nikola Bulířová |
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Dalešice | dorostenky | JN | FNC |
2 | 2 | Roztoky u Semil | SM | FNC | |
3 | 3 | Dalešice | JN | FNC | |
4 | 4 | Dalešice | dorostenci | JN | FNC |
5 | 5 | Brada - Rybníček | JC | Lukáš Marek | |
6 | 6 | Janův Důl | LI | Jirka Havlík | |
7 | 7 | Jeřmanice | LI | David Beránek | |
8 | 8 | Doubrava | MB | Lukáš Marek | |
9 | 9 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | |
10 | 10 | Sezemice | MB | Ondřej Flanderka | |
11 | 11 | Běchary | JC | Leona Válková | |
12 | 12 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
13 | 13 | Škodějov | SM | Roman Dolenský | |
14 | 14 | Záskalí | LI | hasici Bezaskovice | |
15 | 15 | Březovice | MB | David Novotný | |
16 | 16 | Škodějov | CHASSA | SM | Roman Dolenský |
17 | 17 | Bozkov | SM | Jakub Hušek | |
18 | 18 | Bratříkov | JN | Vlaďka Šírková | |
19 | 20 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
20 | 21 | * | Brniště | - | Lenka Rožboudová |
21 | 22 | * | Mimoň | - | Lenka Rožboudová |