Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Skuteč Leona Novotná | CR | 18,18 | 18,54 | 18,18 | |
2. | Karlinky Johanka Novotná | LI | 18,26 | 18,26 | NP | |
3. | Bystřice nad Úhlavou Šárka Hájková | KT | 18,38 | 18,57 | 18,38 | |
4. | Mezirolí Adriana Petriková | KV | 18,57 | NP | 18,57 | |
5. | Kojetice Veronika Navrátilová | TR | 18,76 | 18,85 | 18,76 | |
6. | Pačlavice Klára Vdolečková | KM | 18,94 | NP | 18,94 | |
7. | Tuhaň Johanka Vaculíková | ME | 19,31 | 19,31 | NP | |
8. | Milenovice Marie Furstová | PI | 19,61 | 19,61 | 19,72 | |
9. | Rokytnice v Orlických horách Alice Horáková | RK | 19,63 | 19,63 | 19,94 | |
10. | Kobylí Michaela Mikulicová | BV | 19,68 | 20,24 | 19,68 | |
11. | Markvartovice Karolína Horčičková | OP | 19,74 | 19,74 | 23,08 | |
12. | Dolní Měcholupy Klára Popsimovová | AB | 20,60 | 20,60 | NP | |
13. | Trusovice Michaela Wildungová | SY | 20,68 | 20,68 | NP | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kvasejovice Lucie Pomahačová | BN | 17,28 | 17,62 | 17,28 | |
2. | Dešenice Lucie Ledvinová | KT | 17,46 | 17,86 | 17,46 | |
3. | Dobrá Apolena Kasalová | HB | 17,83 | 17,83 | NP | |
4. | Horní Lukavice Zuzana Haufová | PJ | 17,96 | 18,10 | 17,96 | |
5. | Hovězí Michaela Dukátová | VS | 18,21 | 18,46 | 18,21 | |
6. | Žlutice Štěpánka Horská | KV | 18,29 | 18,29 | 18,35 | |
7. | Křešice Klára Hudcová | LT | 18,34 | 18,78 | 18,34 | |
8. | Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová | CB | 18,61 | 18,61 | 18,72 | |
9. | Staré Heřminovy Ester Žišková | BR | 18,62 | 18,82 | 18,62 | |
10. | Frýdlant Nikola Nováková | LI | 18,82 | 19,04 | 18,82 | |
11. | Česká Metuje Klára Svědíková | NA | 18,91 | 18,91 | 29,12 | |
12. | Bořitov Simona Páralová | BK | 18,99 | 18,99 | 19,04 | |
13. | Opatovice Tereza Kostruchová | PR | 19,21 | 19,21 | 19,37 | |
14. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 19,90 | 19,90 | NP | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Žernovník Eva Kašparcová | BK | 17,38 | 17,90 | 17,38 | |
2. | Kvasejovice Klára Hulínská | BN | 17,60 | 17,69 | 17,60 | |
3. | Klenová Natálie Presslová | KT | 17,70 | 17,70 | 17,96 | |
4. | Slepotice Petra Kaplanová | PA | 17,84 | 17,84 | 17,90 | |
5. | Chrášťany Veronika Kalinová | LT | 18,07 | 18,36 | 18,07 | |
6. | Křešice Tereza Opavová | LT | 18,40 | 18,78 | 18,40 | |
7. | Skalice Natálie Bojková | FM | 18,55 | 18,67 | 18,55 | |
8. | Hovězí Nikola Orságová | VS | 18,62 | 18,76 | 18,62 | |
9. | Hajnice Natálie Langerová | TU | 18,64 | 18,69 | 18,64 | |
10. | Radimovice Anna Rozkovcová | LI | 18,94 | 19,16 | 18,94 | |
11. | Česká Bělá Kristýna Parkanová | HB | 19,00 | NP | 19,00 | |
12. | Sudkov Veronika Barčíková | SU | 19,32 | 19,61 | 19,32 | |
13. | Křižovatka Nikola Šmatová | CH | 19,34 | 19,34 | 19,41 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Struhařov Martin Šourek | PH | 16,03 | 16,50 | 16,03 | |
2. | Skuteč Lukáš Flégr | CR | 16,23 | 16,23 | NP | |
3. | Býškovice Jakub Mikulík | PR | 16,45 | 16,45 | NP | |
4. | Oznice Martin Gerža | VS | 16,48 | 16,69 | 16,48 | |
5. | Lučany nad Nisou Matěj Šruma | JN | 17,11 | 17,22 | 17,11 | |
6. | Bystřice nad Úhlavou Marek Šota | KT | 17,58 | 17,58 | NP | |
7. | Kobeřice u Brna Martin Kamenský | VY | 17,64 | 17,64 | 23,40 | |
8. | Slapy Štěpán Hach | TA | 17,65 | 17,75 | 17,65 | |
9. | Bochov Ondřej Klaban | KV | 17,77 | 17,77 | NP | |
10. | Kyjovice Filip Němec | OP | 17,81 | 17,81 | NP | |
11. | Vědomice Zdeněk Sazeček | LT | 17,97 | 18,40 | 17,97 | |
11. | Dolní Měcholupy Michal Popsimov | AB | 17,97 | 18,70 | 17,97 | |
13. | Lhotky Sport Jiří Dobrovolný | ZR | 18,43 | 18,43 | 19,44 | |
14. | Velichovky Aleš Stradiot | NA | 19,75 | 19,75 | 21,43 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dobřany Jan Šváb | PJ | 15,33 | 25,99 | 15,33 | |
2. | Moravský Beroun Jiří Červinka | BR | 15,58 | 15,58 | 15,60 | |
3. | Teplá Filip Hemza | KV | 15,60 | 15,60 | NP | |
4. | Francova Lhota Marek Šuta | VS | 15,73 | 15,73 | 25,63 | |
5. | Hájov Richard Matula | NJ | 15,81 | 15,81 | NP | |
6. | Bořitov Patrik Fojt | BK | 15,82 | 16,50 | 15,82 | |
7. | Poniklá Vojtěch Holubec | SM | 16,22 | 16,58 | 16,22 | |
7. | Kly-Větrušice Dominik Andrée | ME | 16,22 | 16,85 | 16,22 | |
9. | Otín Ivo Březka | KT | 16,24 | 21,81 | 16,24 | |
10. | Letňany Vojtěch Hospodka | AB | 16,47 | 16,57 | 16,47 | |
11. | Dolní Bukovsko Daniel Klouček | CB | 16,63 | 16,63 | 16,65 | |
12. | Běloves David Hoffman | NA | 16,64 | 16,64 | NP | |
13. | Křešice Radek Sibera | LT | 17,48 | 22,85 | 17,48 | |
14. | Skuteč Lukáš Bubeníček | CR | 24,75 | NP | 24,75 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jetřichovec Lukáš Míka | PE | 15,08 | 15,08 | NP | |
2. | Býškovice Lukáš Lesák | PR | 15,48 | 15,48 | NP | |
3. | Záříčí Alexandros Belis | KM | 16,08 | 16,30 | 16,08 | |
4. | Doubek Tomáš Sirotek | PH | 16,11 | 16,11 | 16,33 | |
5. | Fulnek Richard Navrátil | NJ | 16,33 | 16,33 | NP | |
6. | Milenovice Martin Sháněl | PI | 16,62 | 16,62 | NP | |
7. | Svatý Jiří Daniel Horníček | UO | 16,72 | 16,79 | 16,72 | |
8. | Petrovice Jiří Plíhal | TR | 16,81 | 21,85 | 16,81 | |
9. | Obrnice Oldřich Žítek | MO | 16,88 | 16,88 | NP | |
10. | Hajnice Matěj Vojtěch | TU | 17,08 | 17,08 | NP | |
11. | Horní Měcholupy Šimon Kučera | AB | 17,18 | 17,60 | 17,18 | |
12. | Vilémovice Jan Nesvadba | BK | 17,39 | 17,61 | 17,39 | |
13. | Jáchymov František Trefný | KV | 19,73 | 19,73 | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2007/09/14 |
Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2007/09/15 |
Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2007/09/16 |
Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu |
MČR |
2012/05/26 |
Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012 |
ČP |
2014/05/23 |
Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka |
- |
2014/05/23 |
Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka |
- |
2014/05/31 |
Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu |
- |
2015/05/29 |
Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka |
- |
2016/05/07 |
Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016 |
- |
2018/05/12 |
Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové |
- |
2018/07/01 |
Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/02 |
Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/02 |
Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/02 |
Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/03 |
Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/03 |
Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/03 |
Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/04 |
Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/04 |
Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/05 |
Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/05 |
Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2018/07/05 |
Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018 |
MČR |
2019/05/11 |
Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové |
FSCR |
2019/06/23 |
Stadion města Plzně, Krajské kolo dorostu |
CHL |
2022/09/10 |
Globus, Plzeň Košutka-Globus |
- |
2023/05/08 |
Globus, Plzeň-JUNIOR CUP-dětské útoky |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře