Liga: | Fire night cup |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 08. 2023 21:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěnčín | JN | 15,18 | 15,18 | 15,13 | |
2. | Olešnice | SM | 15,51 | 15,51 | 14,89 | |
3. | Jirkov B | JN | 15,56 | 15,56 | 15,18 | |
4. | Bechov | MB | 15,70 | 15,70 | 15,70 | |
5. | Jirkov A | JN | 16,50 | 16,49 | 16,50 | |
6. | Krásná Ves | MB | 16,55 | 16,55 | 15,96 | |
7. | Doubrava | MB | 16,78 | 16,58 | 16,78 | |
8. | Hradčany | LI | 17,03 | 16,85 | 17,03 | |
9. | Březovice | MB | 17,38 | 17,38 | 17,37 | |
10. | Desná III | JN | 17,47 | 17,02 | 17,47 | |
11. | Brada - Rybníček | JC | 17,91 | 17,91 | 15,89 | |
12. | Škodějov CHASSA | SM | 21,94 | 21,94 | 18,67 | |
13. | Janův Důl | LI | 22,83 | 22,73 | 22,83 | |
14. | Batín | JC | 28,35 | 20,48 | 28,35 | |
15. | Škodějov | SM | NP | NP | NP | |
15. | Jílové u Držkova | JN | NP | NP | NP | |
15. | Jablonec nad Nisou HZS | JN | NP | NP | NP | |
15. | Karlinky | LI | NP | NP | NP | |
15. | Sezemice | MB | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice | SM | 18,39 | 18,39 | 17,98 | |
2. | Jeřmanice | LI | 19,11 | 19,11 | 18,47 | |
3. | Radimovice | LI | 19,40 | 18,46 | 19,40 | |
4. | Karlinky | LI | 19,57 | 19,55 | 19,57 | |
5. | Slatiny | JC | 20,92 | 20,92 | 19,18 | |
6. | Huť | JN | 20,97 | 20,97 | 20,24 | |
7. | Pěnčín | LI | 21,16 | 21,16 | 20,78 | |
8. | Krásná Ves | MB | 21,39 | 21,39 | 20,88 | |
9. | Pěnčín | JN | 27,22 | 27,22 | 26,80 | |
10. | Frýdlant | LI | 44,25 | 21,68 | 44,25 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradčany | LI | 20,98 | 20,58 | 20,98 | |
2. | Roztoky u Semil | SM | 21,12 | 21,12 | 20,64 | |
3. | Sezemice | MB | 21,42 | 21,42 | 20,88 | |
4. | Olešnice | SM | 21,45 | 20,98 | 21,45 | |
5. | Brada - Rybníček | JC | 21,50 | 21,07 | 21,50 | |
6. | Škodějov CHASSA | SM | 22,18 | 22,02 | 22,18 | |
7. | Krásná Ves | MB | 22,30 | 22,30 | 22,09 | |
8. | Březovice | MB | 22,66 | 22,66 | 22,22 | |
9. | Doubrava | MB | 22,78 | 21,91 | 22,78 | |
10. | Bechov | MB | 23,24 | 23,24 | 22,57 | |
11. | Desná III | JN | 23,61 | 23,61 | 22,23 | |
12. | Škodějov | SM | 24,19 | 24,19 | 23,18 | |
13. | Batín | JC | 24,88 | 22,91 | 24,88 | |
14. | Bratříkov | JN | 25,44 | 25,44 | 23,83 | |
15. | Janův Důl | LI | 26,04 | 25,00 | 26,04 | |
16. | Jirkov B | JN | 27,21 | 24,78 | 27,21 | |
17. | Brniště | CL | 36,54 | 33,06 | 36,54 | |
18. | Jílové u Držkova | JN | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Jirkov - Muži | 15,56 | https://youtu.be/BSf87ke5jjU | Míra Berka | |
Jirkov - Muži | 16,50 | https://youtu.be/VO4XOCWnsJw | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře