Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 03. 2018 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oznice Holčák Martin | VS | 11,88 | 11,88 | NP | |
2. | Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš | SY | 11,96 | 11,96 | 24,90 | |
3. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 12,29 | 12,38 | 12,29 | |
4. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 12,33 | 12,33 | 12,60 | |
5. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 12,58 | 15,93 | 12,58 | |
6. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 12,65 | 12,85 | 12,65 | |
7. | Lhenice Loukota Petr | TP | 12,68 | 12,68 | NP | |
8. | Hradiště Mrózek Samuel | KA | 12,71 | 14,71 | 12,71 | |
9. | Býškovice Mikulík Jakub | PR | 12,72 | 12,72 | 12,90 | |
10. | Spišská Teplica Nagy Radovan | PP | 13,10 | 13,10 | 18,64 | |
11. | Markovice Kratochvíl Marek | KH | 13,26 | 13,74 | 13,26 | |
12. | Raškovice Chovanec Michal | FM | 13,28 | 14,52 | 13,28 | |
12. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 13,28 | 13,58 | 13,28 | |
14. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 13,36 | 13,36 | 17,64 | |
15. | Zádveřice Bělíček Petr | ZL | 13,38 | 14,47 | 13,38 | |
16. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 13,51 | 13,54 | 13,51 | |
17. | Tvarožná Tinka Tomáš | BO | 13,54 | 14,36 | 13,54 | |
18. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | 13,55 | 14,01 | 13,55 | |
19. | Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav | KT | 13,62 | 13,91 | 13,62 | |
20. | Kly-Větrušice Andrée Dominik | ME | 13,87 | 15,62 | 13,87 | |
21. | Malé Hoštice Pfleger Vít | OP | 13,89 | 13,89 | 14,82 | |
22. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 13,98 | 13,98 | 17,02 | |
23. | Zádveřice Pastyřík Vojtěch | ZL | 14,05 | 14,05 | 14,96 | |
24. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | 14,09 | 14,09 | 14,10 | |
25. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 14,11 | 14,11 | 14,45 | |
26. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 14,14 | 14,53 | 14,14 | |
27. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 14,17 | 14,26 | 14,17 | |
28. | Dřísy Schober Antonín | ME | 14,18 | 14,77 | 14,18 | |
29. | Francova Lhota Kabrhel Daniel | VS | 14,24 | 14,24 | 15,67 | |
29. | Dobroslavice Lišaník Ondřej | OP | 14,24 | NP | 14,24 | |
31. | Dolní Měcholupy Popsimov Michal | AB | 14,26 | 14,61 | 14,26 | |
32. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 14,38 | NP | 14,38 | |
32. | Kojetice Řehůřek Jakub | TR | 14,38 | 14,38 | 18,47 | |
32. | Štěpánkovice Balarin Zdeněk | OP | 14,38 | 14,38 | 14,94 | |
35. | Dolní Měcholupy Voříšek Petr | AB | 14,42 | 14,78 | 14,42 | |
36. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 14,47 | NP | 14,47 | |
37. | Oznice Motalík Vojtěch | VS | 14,49 | 14,84 | 14,49 | |
38. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 14,52 | 14,52 | 14,66 | |
39. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 14,59 | NP | 14,59 | |
40. | Kojetice Řehůřek Vojtěch | TR | 14,67 | 19,57 | 14,67 | |
41. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 14,83 | 14,83 | 15,59 | |
42. | Býškovice Pírek Filip | PR | 14,84 | 14,84 | 15,46 | |
43. | Veselá Baroš Václav | SM | 14,93 | 15,62 | 14,93 | |
44. | Býškovice Zdařil Jan | PR | 14,96 | 14,96 | 24,22 | |
45. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 14,98 | 14,98 | 16,23 | |
45. | Rataje Svoboda Jan | TA | 14,98 | 20,16 | 14,98 | |
47. | Výčapy Růžička Filip | TR | 15,08 | 17,58 | 15,08 | |
48. | Púchov Kucej Tomáš | PU | 15,10 | 20,34 | 15,10 | |
49. | Doloplazy Pergner Petr | OL | 15,11 | 15,11 | 15,61 | |
50. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 15,15 | 15,15 | 15,16 | |
51. | Lhotky Sport Sedlák Mikuláš | ZR | 15,18 | 15,51 | 15,18 | |
52. | Oznice Bětuňák Tomáš | VS | 15,21 | 15,21 | 16,53 | |
53. | Štětí Čecho Vojtěch | LT | 15,26 | NP | 15,26 | |
54. | Michálkovice Svačina Ondřej | OV | 15,29 | NP | 15,29 | |
55. | Rokytnice Adámek Erik | VS | 15,36 | 15,36 | NP | |
56. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 15,39 | NP | 15,39 | |
57. | Dub nad Moravou Kopeček Roman | OL | 15,41 | 15,41 | 16,09 | |
57. | Zličín Forejt Filip | AB | 15,41 | 17,24 | 15,41 | |
59. | Trusovice Arbeit Robin | SY | 15,44 | 15,44 | 17,71 | |
60. | Dolany Kulha Martin | PT | 15,49 | 16,47 | 15,49 | |
61. | Oznice Holčák Tomáš | VS | 15,53 | 15,53 | NP | |
62. | Hovězí Dřevojánek Antonín | VS | 15,59 | 15,59 | 16,30 | |
63. | Čeperka Formánek Roman | PA | 15,62 | 15,62 | 15,85 | |
64. | - Robosz Tomáš Havířov Město | - | 15,64 | 15,64 | 16,08 | |
65. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 15,70 | 17,63 | 15,70 | |
66. | Býškovice Mikšánek David | PR | 15,73 | 16,98 | 15,73 | |
67. | Oznice Tkadlec Jaroslav | VS | 15,77 | 16,29 | 15,77 | |
68. | Valašská Polanka Kovář Martin | VS | 15,83 | 15,83 | NP | |
69. | Svinov Jiránek Radim | OV | 15,84 | 15,84 | 16,73 | |
69. | Juřinka Číž Jan | VS | 15,84 | 15,84 | NP | |
71. | Zličín Bittara Radovan | AB | 15,94 | 15,94 | 15,99 | |
72. | Staré Heřminovy Mikšík Erik | BR | 15,96 | 16,49 | 15,96 | |
72. | Oznice Bětuňák Marek | VS | 15,96 | 15,96 | 16,75 | |
74. | Letňany Jiroušek Matěj | AB | 16,01 | NP | 16,01 | |
75. | Prostřední Bečva Žitník Petr | VS | 16,03 | 16,83 | 16,03 | |
76. | Seč Hynek Marcel | PV | 16,05 | 16,05 | 17,20 | |
77. | Kobeřice Švan Matěj | OP | 16,14 | 16,14 | 16,17 | |
78. | Heřmanice Doboš Roman | OV | 16,16 | NP | 16,16 | |
79. | Doloplazy Šlosar Tomáš | OL | 16,21 | 16,26 | 16,21 | |
79. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 16,21 | 16,21 | 16,25 | |
81. | Byšice Hora Martin | ME | 16,26 | 16,26 | 16,29 | |
81. | Lhotky Sport Bazala Jiří | ZR | 16,26 | 16,43 | 16,26 | |
83. | Kobeřice Vyhnálek František | OP | 16,27 | 16,27 | 16,57 | |
84. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 16,31 | 16,31 | 16,59 | |
85. | Prostřední Bečva Mička Dominik | VS | 16,36 | 16,36 | 17,67 | |
86. | Valašská Polanka Mikuš Daniel | VS | 16,37 | 16,37 | 16,68 | |
87. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 16,42 | 16,42 | 17,92 | |
88. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 16,49 | 16,70 | 16,49 | |
89. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | 16,54 | 16,54 | 17,07 | |
90. | Oznice Trusina Václav | VS | 16,55 | 16,55 | NP | |
91. | Bludov Fabiánek Jakub | SU | 16,58 | 17,45 | 16,58 | |
92. | - Robosz Daniel Havířov Město | - | 16,71 | 16,71 | 17,52 | |
93. | Heřmanice Zdražil Tomáš | OV | 16,72 | 22,43 | 16,72 | |
94. | Hněvošice Kubela Vojtěch | OP | 16,75 | 16,75 | 17,26 | |
95. | Uhlířské Janovice Rezner Michal | KH | 16,84 | 23,92 | 16,84 | |
96. | Starý Kolín Kupka Vojtěch | KO | 16,87 | 19,79 | 16,87 | |
97. | Třebovice Prokop Ondřej | OV | 16,95 | 16,95 | 23,79 | |
98. | Uhlířské Janovice Prchal Jiří | KH | 17,09 | 19,82 | 17,09 | |
99. | Koblov Mácha David | OV | 17,10 | NP | 17,10 | |
100. | Malé Hoštice Müller Jindřich | OP | 17,11 | 17,11 | 17,50 | |
101. | Seč Kučera Daniel | PV | 17,22 | 18,93 | 17,22 | |
101. | Dolní Životice Polák Tomáš | OP | 17,22 | 17,78 | 17,22 | |
103. | Prostřední Bečva Polášek Daniel | VS | 17,28 | NP | 17,28 | |
104. | Staré Heřminovy Pecháček Jaroslav | BR | 17,47 | 17,47 | NP | |
105. | Dolany Masařík Lukáš | PT | 17,49 | 17,49 | NP | |
105. | Štěpánkovice Tomíček Jan | OP | 17,49 | 17,67 | 17,49 | |
107. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 17,50 | 18,55 | 17,50 | |
108. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 17,54 | 17,56 | 17,54 | |
109. | Bludov Matějček David | SU | 17,64 | 18,33 | 17,64 | |
110. | Oznice Skýpala Radek | VS | 17,67 | 23,17 | 17,67 | |
111. | Veselá Mikula Filip | SM | 17,75 | 22,19 | 17,75 | |
112. | Kyjovice Krayzel Vojtěch | OP | 17,77 | 18,21 | 17,77 | |
113. | Letňany Běhůnek Tomáš | AB | 17,78 | 17,78 | 18,41 | |
114. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 17,80 | 18,26 | 17,80 | |
115. | Staré Heřminovy Palánek Jan | BR | 17,85 | 19,84 | 17,85 | |
116. | Dolní Životice Volkmer Matyáš | OP | 18,10 | 18,10 | 20,88 | |
116. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 18,10 | 20,57 | 18,10 | |
118. | Dolní Měcholupy Kronovetr Matyáš | AB | 18,17 | 18,17 | 25,43 | |
119. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 18,20 | 18,55 | 18,20 | |
120. | Hradiště Budzinski Marek | KA | 18,61 | 18,61 | NP | |
121. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 19,18 | NP | 19,18 | |
122. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 19,31 | 19,31 | NP | |
123. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 19,33 | 19,33 | 20,99 | |
124. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 19,49 | 19,49 | 19,51 | |
125. | Velenka Štrynek Ondřej | NB | 19,54 | 22,77 | 19,54 | |
126. | Písnice Schwarz Jan | AB | 20,00 | 20,00 | 20,10 | |
127. | Tísek Luprich Román | NJ | 20,18 | 20,18 | NP | |
128. | - Koňařík Richard Sklárna Karolinka | - | 20,28 | NP | 20,28 | |
129. | Velenka Vrána Štěpán | NB | 20,36 | 21,20 | 20,36 | |
129. | Koblov Služy Dominik | OV | 20,36 | NP | 20,36 | |
129. | Písnice Koubek Jakub | AB | 20,36 | NP | 20,36 | |
132. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 20,65 | 20,65 | 30,42 | |
133. | Karolinka Sklárny Michálek Josef | VS | 21,51 | 28,98 | 21,51 | |
134. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 21,58 | 21,58 | NP | |
135. | Závada Vitoň Filip | OP | 21,94 | 21,94 | 41,56 | |
136. | Tvarožná Tománek Michal | BO | 21,95 | 21,95 | 26,53 | |
137. | Býškovice Mikšánek Tomáš | PR | 22,66 | 25,89 | 22,66 | |
138. | - Hlubek Tomáš Lhota u Opavy | - | 22,99 | 22,99 | 24,18 | |
139. | Hradiště Škrobánek Daniel | KA | 23,97 | NP | 23,97 | |
140. | Prostřední Bečva Frňka David | VS | 24,16 | 24,16 | 24,41 | |
141. | Písnice Dvořák Lukáš | AB | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 11,68 | 11,68 | 13,79 | |
2. | Solanec pod Soláněm Kotulková Hana | VS | 11,98 | 12,37 | 11,98 | |
3. | Nová Ves Krempaská Viktória | OV | 12,18 | 12,18 | 13,88 | |
4. | Křešice Hudcová Klára | LT | 12,21 | 12,21 | 12,59 | |
5. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 12,43 | 16,96 | 12,43 | |
6. | Hostinné Šmídová Monika | TU | 12,49 | 12,71 | 12,49 | |
7. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 12,59 | 12,59 | 13,09 | |
8. | Tuhaň Vaculíková Johanka | CL | 12,60 | 12,60 | 15,01 | |
8. | Staré Heřminovy Žižková Vendula | BR | 12,60 | 12,71 | 12,60 | |
10. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 12,66 | 13,63 | 12,66 | |
11. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 12,74 | 30,16 | 12,74 | |
12. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 12,78 | 12,86 | 12,78 | |
13. | Tuhaň Veselá Natálie | CL | 12,98 | 13,39 | 12,98 | |
14. | Francova Lhota Beránková Nela | VS | 12,99 | 13,68 | 12,99 | |
15. | Hradiště Issiridirová Sofia | KA | 13,08 | 23,12 | 13,08 | |
16. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 13,15 | 13,15 | 14,70 | |
17. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 13,17 | 13,22 | 13,17 | |
18. | Rokytnice Horáková Alice | VS | 13,19 | 13,36 | 13,19 | |
19. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 13,22 | 13,26 | 13,22 | |
19. | Raškovice Kasincová Karolína | FM | 13,22 | 13,25 | 13,22 | |
21. | Nová Ves Ondráčková Julie | OV | 13,28 | 13,28 | NP | |
22. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 13,37 | NP | 13,37 | |
23. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 13,41 | 13,47 | 13,41 | |
24. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 13,42 | 13,42 | 25,74 | |
25. | Uhlířské Janovice Bílková Vendula | KH | 13,50 | 13,50 | 13,58 | |
26. | Hovězí Dukátová Michaela | VS | 13,51 | 13,51 | NP | |
27. | Tuhaň Rychtaříková Michala | CL | 13,53 | 13,53 | 13,92 | |
28. | Nová Ves Strelová Kristína | OV | 13,59 | 14,60 | 13,59 | |
29. | Tuhaň Fabianová Klárka | CL | 13,70 | 14,65 | 13,70 | |
30. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 13,73 | 13,73 | 14,47 | |
31. | Starý Kolín Bížová Nela | KO | 13,75 | 13,75 | NP | |
32. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 13,76 | 13,76 | 15,20 | |
33. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 13,77 | 13,77 | 14,13 | |
34. | Francova Lhota Matochová Monika | VS | 13,79 | 13,79 | 13,84 | |
35. | Skryje Jedličková Marie | ZR | 13,80 | 13,80 | 14,73 | |
35. | Velenka Košnářová Ivana | NB | 13,80 | 15,53 | 13,80 | |
37. | Bludov Čermáková Vendula | SU | 13,84 | 13,98 | 13,84 | |
38. | Zádveřice Kučíková Mariana | ZL | 13,89 | 14,60 | 13,89 | |
39. | Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka | KT | 13,90 | 18,87 | 13,90 | |
39. | Hradiště Kalová Marie | KA | 13,90 | 15,21 | 13,90 | |
41. | Bludov Jílková Vendula | SU | 13,91 | 14,74 | 13,91 | |
42. | Hradiště Stalmachová Renáta | KA | 13,92 | 13,92 | 13,96 | |
43. | Rokytnice Čtvrtlíková Libuše | VS | 13,93 | 18,44 | 13,93 | |
44. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 13,95 | 21,54 | 13,95 | |
45. | Spišská Teplica Ďurišová Bianka | PP | 13,99 | 13,99 | 16,77 | |
46. | Malé Hoštice Pflegrová Hana | OP | 14,01 | 14,01 | 14,15 | |
47. | Doloplazy Zbořilová Anna | OL | 14,03 | 14,03 | 15,27 | |
48. | Jezeřany-Maršovice Košíková Veronika | ZN | 14,05 | 14,33 | 14,05 | |
49. | Komárovice Bendová Anna | VS | 14,10 | 14,10 | 24,85 | |
50. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 14,11 | 14,11 | NP | |
51. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 14,14 | 14,14 | 16,22 | |
51. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 14,14 | 19,68 | 14,14 | |
51. | Hradiště Rusnoková Gabriela | KA | 14,14 | 14,18 | 14,14 | |
54. | Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela | KT | 14,17 | 14,17 | 14,33 | |
55. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 14,19 | 14,19 | 14,26 | |
55. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 14,19 | 14,38 | 14,19 | |
55. | Zádveřice Jurčová Eva | ZL | 14,19 | 14,19 | 19,63 | |
55. | Oznice Kociánová Klára | VS | 14,19 | 14,31 | 14,19 | |
59. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 14,24 | 14,24 | 14,74 | |
60. | Michálkovice Lörinczová Marie | OV | 14,30 | 14,30 | NP | |
61. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 14,32 | 16,96 | 14,32 | |
62. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 14,36 | 14,36 | 18,15 | |
63. | Malé Hoštice Wehowská Vendula | OP | 14,37 | 14,37 | 14,86 | |
64. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 14,38 | 23,96 | 14,38 | |
64. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 14,38 | 15,32 | 14,38 | |
66. | Markvartovice Horčičková Karolína | OP | 14,40 | NP | 14,40 | |
67. | Zličín Fraňková Kamila | AB | 14,41 | 15,64 | 14,41 | |
68. | Roštění Polášková Nikola | KM | 14,42 | 14,42 | NP | |
69. | Lhenice Antošová Tina | TP | 14,43 | NP | 14,43 | |
70. | Libiš Ryšlavá Natálie | ME | 14,45 | 17,02 | 14,45 | |
71. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 14,46 | 15,39 | 14,46 | |
71. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 14,46 | 14,70 | 14,46 | |
73. | Lužná Matušková Nela | RA | 14,48 | 14,48 | NP | |
74. | Staré Heřminovy Sobotíková Tereza | BR | 14,50 | 14,50 | 14,82 | |
75. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 14,53 | 14,53 | 15,95 | |
76. | Tuhaň Hladíková Adéla | CL | 14,59 | NP | 14,59 | |
77. | Výčapy Stoklasová Nikola | TR | 14,72 | 14,72 | 14,79 | |
78. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 14,74 | 15,30 | 14,74 | |
79. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 14,77 | 15,00 | 14,77 | |
80. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 14,80 | 14,80 | NP | |
81. | - Petríková Natálie Havířov Město | - | 14,86 | 14,86 | 23,51 | |
82. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 14,87 | 15,15 | 14,87 | |
83. | Trusovice Morkesová Tereza | SY | 14,89 | 14,89 | 16,02 | |
84. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 14,90 | 14,90 | 17,84 | |
85. | Francova Lhota Kroupová Karolína | VS | 14,91 | 14,91 | NP | |
86. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 14,92 | 16,60 | 14,92 | |
86. | Dolní Bečva Pavelková Hana | VS | 14,92 | 15,66 | 14,92 | |
88. | Rokytnice Šťastná Karolína | VS | 14,99 | 15,38 | 14,99 | |
88. | Zličín Melicharová Eliška | AB | 14,99 | 16,07 | 14,99 | |
90. | Kobeřice Liberová Michaela | OP | 15,04 | 15,84 | 15,04 | |
91. | Raškovice Klementová Magdaléna | FM | 15,08 | 15,08 | 18,02 | |
92. | Staré Heřminovy Karafiatová Tereza | BR | 15,09 | 20,51 | 15,09 | |
93. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 15,10 | NP | 15,10 | |
94. | Hovězí Surovčáková Andrea | VS | 15,16 | 15,16 | 15,26 | |
95. | Skryje Součková Michala | ZR | 15,20 | 15,20 | NP | |
96. | Letňany Hospodková Anna | AB | 15,22 | 15,22 | NP | |
97. | Dobroslavice Exnerová Eliana | OP | 15,33 | 15,33 | 17,23 | |
98. | Hradiště Goluchová Lucie | KA | 15,40 | 15,40 | 15,66 | |
99. | Skryje Jankovičová Nikol | ZR | 15,42 | 15,42 | 15,84 | |
100. | Lhenice Pauzová Štěpánka | TP | 15,44 | 15,68 | 15,44 | |
101. | Bludov Krystková Šárka | SU | 15,45 | 15,45 | 15,71 | |
102. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 15,56 | NP | 15,56 | |
103. | Zádveřice Žambochová Alžběta | ZL | 15,57 | NP | 15,57 | |
104. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 15,61 | 21,13 | 15,61 | |
105. | Býškovice Kodýtková Anita | PR | 15,62 | 15,62 | 15,69 | |
105. | Kvasiny Čeplová Lucie | RK | 15,62 | 16,33 | 15,62 | |
107. | Rokytnice Šťastná Marie | VS | 15,72 | 19,81 | 15,72 | |
108. | - Uhrová Hana Havířov Město | - | 15,78 | 15,78 | 23,15 | |
109. | Hovězí Šipulová Kateřina | VS | 15,80 | 17,41 | 15,80 | |
109. | Klapý Nagyová Blanka | LT | 15,80 | 17,68 | 15,80 | |
111. | Kobeřice Bitomská Tereza | OP | 15,86 | 16,27 | 15,86 | |
112. | Roštění Dudíková Daniela | KM | 15,89 | 19,64 | 15,89 | |
113. | Rokytnice Kašíková Martina | VS | 15,95 | 15,95 | 16,48 | |
114. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 15,98 | 16,40 | 15,98 | |
115. | Bludov Holinková Tereza | SU | 16,06 | 16,07 | 16,06 | |
115. | Karolinka Sklárny Barabášová Veronika | VS | 16,06 | 16,09 | 16,06 | |
117. | Kobeřice Kubná Barbora | OP | 16,10 | 16,10 | 17,49 | |
118. | Roštění Úlehlová Andrea | KM | 16,11 | 16,11 | 16,44 | |
119. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 16,14 | 16,14 | 28,71 | |
119. | Starý Kolín Tyšerová Natálie | KO | 16,14 | 16,14 | NP | |
121. | Heřmanice Burdová Michaela | OV | 16,20 | 16,65 | 16,20 | |
122. | Malé Hoštice Silberová Klára | OP | 16,21 | NP | 16,21 | |
123. | Lužná Lužná Elena | RA | 16,22 | 16,22 | 16,45 | |
124. | Třebovice Králová Laura | OV | 16,24 | 18,41 | 16,24 | |
125. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 16,25 | 16,25 | NP | |
126. | Lužná Roučová Eliška | RA | 16,31 | 18,05 | 16,31 | |
127. | Roštění Hejníčková Petra | KM | 16,32 | 16,32 | 17,99 | |
128. | Svinov Bučková Eliška | OV | 16,36 | 16,36 | NP | |
129. | Koblov Kopišová Kristýna | OV | 16,40 | 16,74 | 16,40 | |
130. | Hovězí Machalová Klára | VS | 16,42 | 17,19 | 16,42 | |
130. | Dolní Bečva Němcová Aneta | VS | 16,42 | 16,42 | 16,62 | |
132. | Hřivínův Újezd Čechová Michaela | ZL | 16,45 | 17,49 | 16,45 | |
133. | Skryje Kleknerová Eliška | ZR | 16,48 | NP | 16,48 | |
133. | Heřmanice Vircová Vendula | OV | 16,48 | 16,99 | 16,48 | |
135. | Hradiště Hanzelková Karolína | KA | 16,53 | 16,53 | NP | |
136. | Dolní Životice Losertová Gabriela | OP | 16,55 | NP | 16,55 | |
137. | Heřmanice Bulavová Lucie | OV | 16,64 | 16,64 | 22,76 | |
138. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 16,73 | 16,73 | 17,31 | |
139. | Dolany Smilovská Kristýna | PT | 16,75 | NP | 16,75 | |
140. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 16,82 | 16,82 | NP | |
141. | Nová Ves Mamulová Viktorie | OV | 16,88 | NP | 16,88 | |
142. | Dolany Keňová Svatava | PT | 16,97 | 25,62 | 16,97 | |
143. | Roštění Daďová Martina | KM | 17,09 | 17,09 | 17,59 | |
143. | Dolní Lhota Mošová Veronika | OV | 17,09 | 20,67 | 17,09 | |
145. | Komárovice Kindová Julie | VS | 17,15 | 19,79 | 17,15 | |
146. | Štěpánkovice Slivková Linda | OP | 17,19 | 17,88 | 17,19 | |
147. | Rokytnice Hanušová Klára | VS | 17,54 | 18,74 | 17,54 | |
148. | Heřmanice Dobošová Kristýna | OV | 17,64 | 21,70 | 17,64 | |
149. | Dolany Rychlá Denisa | PT | 17,74 | 17,74 | NP | |
150. | Dobroslavice Stavinohová Beáta | OP | 17,76 | 21,28 | 17,76 | |
151. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 17,86 | 18,05 | 17,86 | |
152. | Bludov Maturová Michaela | SU | 17,90 | 19,59 | 17,90 | |
153. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 18,04 | 18,04 | 21,34 | |
154. | Křešice Kubizňáková Nikola | LT | 18,08 | 18,08 | 20,49 | |
155. | Prostřední Bečva Hýklová Lucie | VS | 18,37 | 19,84 | 18,37 | |
156. | Starý Kolín Komůrková Nela | KO | 18,39 | NP | 18,39 | |
157. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | 18,44 | 18,44 | 18,77 | |
158. | Lužná Tothová Berenika | RA | 18,45 | 18,45 | 20,06 | |
159. | Hřivínův Újezd Hořáková Eliška | ZL | 18,59 | 21,37 | 18,59 | |
160. | Kyjovice Němcová Barbora | OP | 18,90 | 21,68 | 18,90 | |
161. | Heřmanice Vítková Natálie | OV | 18,94 | 18,94 | NP | |
162. | Dolní Životice Pavelková Barbora | OP | 19,12 | 19,12 | 19,28 | |
163. | Hovězí Dřevojánková Zuzana | VS | 19,20 | 19,20 | 20,18 | |
164. | Hradiště Kudelňáková Eliška | KA | 19,37 | 19,37 | 19,62 | |
165. | Svinov Kopecká Anna | OV | 19,40 | 20,25 | 19,40 | |
166. | Dub nad Moravou Alfoldy Sára | OL | 19,65 | 19,92 | 19,65 | |
167. | Kobeřice Tomíčková Karolína | OP | 19,77 | NP | 19,77 | |
168. | Výčapy Stuchlíková Zuzana | TR | 19,87 | 19,87 | 26,91 | |
169. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 20,66 | NP | 20,66 | |
170. | Malé Hoštice Pflegrová Pavla | OP | 20,91 | 20,91 | 21,68 | |
171. | Rokytnice Škrabánková Nela | VS | 21,12 | 21,12 | NP | |
172. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 21,14 | NP | 21,14 | |
173. | Skryje Součková Andrea | ZR | 21,48 | 29,64 | 21,48 | |
174. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 21,60 | NP | 21,60 | |
175. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 21,76 | 21,76 | 24,11 | |
176. | Oznice Tkadlecová Hana | VS | 23,21 | 23,34 | 23,21 | |
177. | Veselá Šamánková Darina | SM | 24,81 | 28,17 | 24,81 | |
178. | Prostřední Bečva Jurečková Michaela | VS | 24,87 | NP | 24,87 | |
179. | - Minaříková Linda Praha-Zličín | - | 25,66 | 25,66 | NP | |
180. | Dolany Lindnerová Natalie | PT | 27,39 | 27,39 | NP | |
181. | Prostřední Bečva Poppová Tereza | VS | 31,66 | 31,66 | NP | |
182. | Hněvošice Hertlová Martina | OP | 32,62 | NP | 32,62 | |
183. | Brumovice Krusberská Pavlína | BV | NP | NP | NP | |
183. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | NP | NP | NP | |
183. | Bludov Divišová Michaela | SU | NP | NP | NP | |
183. | - Martináková Rozálie Tísňavy | - | NP | NP | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seč Šulc Martin | PV | 13,96 | NP | 13,96 | |
2. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 14,85 | 14,85 | NP | |
3. | Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš | VS | 15,00 | 15,00 | 15,07 | |
4. | Seč Konečný Matouš | PV | 15,14 | 20,82 | 15,14 | |
5. | Rokytnice Adámek Daniel | VS | 15,27 | 16,05 | 15,27 | |
6. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 15,44 | 17,81 | 15,44 | |
6. | Komárovice Benda Jan | VS | 15,44 | 15,51 | 15,44 | |
8. | Zádveřice Kratina Adam | ZL | 15,45 | 15,45 | 18,42 | |
9. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 15,70 | 15,70 | 16,32 | |
10. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 16,06 | 16,06 | 16,69 | |
11. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 16,13 | 18,28 | 16,13 | |
12. | Starý Lískovec Sport Novák Ondřej | BM | 16,16 | 16,16 | 18,98 | |
13. | Zádveřice Chromek Matěj | ZL | 16,36 | 16,96 | 16,36 | |
14. | Svinov Žákovský Adam | OV | 16,38 | 16,38 | NP | |
15. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 16,45 | 16,86 | 16,45 | |
16. | Solanec pod Soláněm Kjeronský Jiří | VS | 16,46 | NP | 16,46 | |
17. | Lužná Ullrich Radek | RA | 16,57 | 19,21 | 16,57 | |
18. | Zádveřice Rafaj Tomáš | ZL | 16,74 | 23,20 | 16,74 | |
19. | Hněvošice Pustelník Jakub | OP | 16,75 | 17,86 | 16,75 | |
20. | Hradiště Nogol Vilém | KV | 16,78 | 32,79 | 16,78 | |
21. | Prostřední Bečva Vardžák Štěpán | VS | 16,87 | 16,87 | NP | |
22. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 16,99 | 19,80 | 16,99 | |
23. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 17,00 | 17,25 | 17,00 | |
24. | Solanec pod Soláněm Kaňák Martin | VS | 17,04 | 24,27 | 17,04 | |
25. | Hněvošice Burda Jakub | OP | 17,07 | 17,79 | 17,07 | |
26. | Nová Ves Bogus Martin | OV | 17,10 | 18,09 | 17,10 | |
27. | Štěpánkovice Pistorius Jan | OP | 17,17 | 17,17 | 19,54 | |
28. | Lužná Němec Petr | RA | 17,35 | 18,73 | 17,35 | |
29. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 17,60 | 18,24 | 17,60 | |
29. | Seč Hofman Miroslav | PV | 17,60 | 18,34 | 17,60 | |
31. | Skryje Klekner Matyáš | ZR | 17,66 | 17,66 | 18,34 | |
32. | Písková Lhota Crkal Ondřej | NB | 17,79 | 17,79 | 18,81 | |
33. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 17,84 | 17,84 | 23,53 | |
33. | Nová Ves Sopkovič Adrián | OV | 17,84 | NP | 17,84 | |
35. | Prostřední Bečva Štůsek Marek | VS | 17,91 | 19,11 | 17,91 | |
36. | Letňany Salvet Michael | AB | 18,01 | 18,29 | 18,01 | |
37. | Dřísy Mališka Václav | ME | 18,03 | 24,06 | 18,03 | |
38. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 18,04 | 18,04 | 20,17 | |
38. | Dolní Bečva Solanský Vojtěch | VS | 18,04 | 20,41 | 18,04 | |
40. | Staré Heřminovy Monsport Josef | BR | 18,06 | 18,06 | 18,17 | |
41. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 18,25 | 19,42 | 18,25 | |
42. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 18,33 | 18,33 | 19,51 | |
43. | Výčapy Vašek Vojta | TR | 18,37 | 20,84 | 18,37 | |
44. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 18,59 | 18,59 | 19,98 | |
45. | Letňany Stabenow Martin | AB | 18,69 | 21,14 | 18,69 | |
46. | Trusovice Ambroz Jaroslav | SY | 18,72 | 18,72 | 20,20 | |
47. | Moravský Beroun Slovák Štěpán | BR | 18,76 | 18,82 | 18,76 | |
48. | Dolní Bečva Laža Vojtěch | VS | 18,77 | 18,77 | 28,11 | |
49. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 18,84 | 18,84 | 25,21 | |
50. | Starý Lískovec Sport Jenkut Šimon | BM | 18,85 | 21,34 | 18,85 | |
51. | Trusovice Siegel Filip | SY | 19,07 | 22,02 | 19,07 | |
52. | Dobroslavice Tománek Matyáš | OP | 19,09 | 19,09 | NP | |
53. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 19,19 | 20,36 | 19,19 | |
54. | Prostřední Bečva Šenk Matyáš | VS | 19,48 | 23,44 | 19,48 | |
55. | Trusovice Streck Radim | SY | 19,66 | 19,66 | 19,71 | |
56. | Staré Heřminovy Krpec Tomáš | BR | 19,73 | 19,73 | NP | |
57. | Dolní Životice Polák Václav | OP | 19,82 | 19,82 | 19,87 | |
58. | Lužná Kolbek Ondřej | RA | 19,91 | 19,91 | 21,99 | |
59. | Hradiště Heczko Vojtěch | KA | 19,94 | 19,94 | 33,15 | |
60. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 20,04 | 20,33 | 20,04 | |
61. | Oznice Januš David | VS | 20,05 | 28,78 | 20,05 | |
62. | Klopotovice Knapek Tomáš | PV | 20,35 | 21,31 | 20,35 | |
63. | Morkovice Štěpánek Matěj | KM | 20,67 | 36,30 | 20,67 | |
64. | Tvarožná Bartoš Lukáš | BO | 20,92 | NP | 20,92 | |
65. | Raškovice Klanica Jakub | FM | 21,08 | 22,24 | 21,08 | |
66. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 21,27 | 21,27 | NP | |
67. | Byšice Hora Ondřej | ME | 21,33 | 21,41 | 21,33 | |
68. | Oznice Ramík Jan | VS | 21,71 | 21,71 | 22,02 | |
68. | Trusovice Koutný Jan | SY | 21,71 | 34,10 | 21,71 | |
70. | Trusovice Šuba Filip | SY | 21,81 | 21,81 | NP | |
71. | Oznice Plánka Kristián | VS | 21,89 | 22,59 | 21,89 | |
72. | Písková Lhota Kalferst Martin | NB | 22,15 | 22,40 | 22,15 | |
73. | Čeperka Žaloudek Šimon | PA | 22,49 | 22,49 | 22,76 | |
74. | Dolní Životice Harazín Aleš | OP | 22,80 | 22,80 | 23,41 | |
75. | Trusovice Kováč Dominik | SY | 22,90 | 22,90 | 33,90 | |
76. | Letňany Vlček Jakub | AB | 22,92 | 30,75 | 22,92 | |
77. | Morkovice Karásek Martin | KM | 23,21 | 23,55 | 23,21 | |
78. | Doloplazy Zbořil Adam | OL | 24,08 | 24,08 | 24,45 | |
79. | Štěpánkovice Tomíček Michal | OP | 25,03 | 25,03 | NP | |
80. | Oznice Janírek Jan | VS | 25,22 | 27,60 | 25,22 | |
81. | Nová Ves Krempaský Andrej | OV | 25,47 | NP | 25,47 | |
82. | Svinov Křížkovský Lukáš | OV | 25,50 | 31,56 | 25,50 | |
83. | Karolinka Sklárny Orság Maxmilián | VS | 26,95 | 26,95 | 40,99 | |
84. | Klopotovice Pospíšil Jan | PV | 27,12 | 27,12 | 107,34 | |
85. | Hradiště Guziur Matyáš | KA | 27,48 | 30,19 | 27,48 | |
86. | Karolinka Sklárny Pukýš Dominik | VS | 27,89 | 60,03 | 27,89 | |
87. | Letňany Komáčka Tomáš | AB | 29,68 | 29,68 | 30,21 | |
88. | Karolinka Sklárny Tureček Tadeáš | VS | 29,91 | 29,91 | NP | |
89. | Oznice Štěpánek Martin | VS | 31,18 | 31,18 | 40,80 | |
90. | Štěpánkovice Tomíček František | OP | 32,25 | 32,25 | 45,23 | |
91. | Dolní Bečva Bok Břetislav | VS | 33,32 | 37,81 | 33,32 | |
92. | Karolinka Sklárny Drozd Lukáš | VS | 36,15 | 44,59 | 36,15 | |
93. | Klopotovice Pospíšil Štěpán | PV | 36,16 | 36,16 | NP | |
94. | Oznice Štěpánek Radek | VS | 37,05 | 46,39 | 37,05 | |
95. | - Kalus Martin Lhota u Opavy | - | 37,70 | 42,76 | 37,70 | |
96. | Dolní Bečva Šimurda Luděk | VS | NP | NP | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves Nováková Martina | OV | 14,72 | 14,72 | 15,74 | |
2. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 15,25 | 15,51 | 15,25 | |
3. | Tuhaň Kučerová Beata | CL | 15,40 | 15,40 | 17,41 | |
4. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | 15,42 | 15,57 | 15,42 | |
5. | Hřivínův Újezd Karpielová Anna | ZL | 15,94 | 15,94 | NP | |
6. | Lužná Rácová Karolína | RA | 16,13 | NP | 16,13 | |
7. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 16,15 | 16,98 | 16,15 | |
8. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 16,24 | 16,24 | 16,53 | |
9. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 16,25 | 16,28 | 16,25 | |
10. | Zádveřice Barotková Alexandra | ZL | 16,26 | NP | 16,26 | |
11. | Písnice Lasevičová Kristýna | AB | 16,36 | 16,36 | 16,44 | |
12. | Dolní Životice Ulitzková Laura | OP | 16,56 | 17,85 | 16,56 | |
13. | Železná Ruda Mašková Marika | KT | 16,60 | 19,45 | 16,60 | |
14. | Uhlířské Janovice Trnková Justýna | KH | 16,70 | 16,70 | 17,45 | |
15. | Tuhaň Žežulková Vanesa | CL | 16,84 | 19,71 | 16,84 | |
16. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 17,01 | 17,01 | 17,19 | |
17. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 17,13 | 23,33 | 17,13 | |
18. | Čeperka Kožená Aneta | PA | 17,20 | 17,99 | 17,20 | |
19. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 17,26 | 17,26 | 18,13 | |
20. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 17,34 | 17,34 | 17,97 | |
21. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 17,44 | 17,44 | 19,56 | |
22. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 17,61 | 17,61 | 18,14 | |
23. | Čeperka Jarušková Tereza | PA | 17,64 | 17,81 | 17,64 | |
24. | Starý Kolín Horynová Kateřina | KO | 17,70 | 17,70 | 17,75 | |
25. | Dolní Bečva Lážová Natálie | VS | 17,82 | 19,64 | 17,82 | |
26. | Lužná Roučová Karolína | RA | 17,91 | 17,91 | 18,60 | |
27. | Dolní Životice Pavelková Jana | OP | 17,92 | 18,47 | 17,92 | |
28. | Třebovice Králová Valerie | OV | 18,00 | 18,00 | NP | |
28. | Dolní Bečva Slavíková Marie | VS | 18,00 | 18,54 | 18,00 | |
30. | Štěpánovice Doležálková Tereza | KT | 18,08 | 21,38 | 18,08 | |
31. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 18,11 | 19,66 | 18,11 | |
31. | Solanec pod Soláněm Adamcová Barbora | VS | 18,11 | 18,19 | 18,11 | |
33. | Heřmanice Kociánová Martina | OV | 18,16 | 21,48 | 18,16 | |
34. | Štěpánovice Fikejzlová Andrea | KT | 18,21 | 18,21 | 18,52 | |
35. | Heřmanice Žmolíková Johanka | OV | 18,32 | 19,60 | 18,32 | |
36. | Písková Lhota Urbanová Adina | NB | 18,38 | NP | 18,38 | |
37. | Dolní Životice Grabiášová Nikola | OP | 18,47 | 19,76 | 18,47 | |
38. | Zádveřice Hurtová Natálie | ZL | 18,69 | 18,69 | 20,23 | |
39. | Řídeč Žouželková Adéla | OL | 19,01 | 19,22 | 19,01 | |
40. | Nová Ves Jarolímová Aneta | OV | 19,02 | 19,02 | 19,58 | |
41. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 19,12 | 19,12 | 20,31 | |
42. | Výčapy Růžičková Aneta | TR | 19,20 | 19,20 | 19,78 | |
43. | Hradiště Guziurová Natálie | KA | 19,21 | 22,63 | 19,21 | |
44. | Hovězí Danielová Tereza | VS | 19,35 | 20,84 | 19,35 | |
45. | Písnice Černá Tereza | AB | 19,37 | 21,77 | 19,37 | |
46. | Hradiště Goluchová Karolina | KA | 19,44 | 19,44 | 19,77 | |
47. | Starý Lískovec Sport Kocmanová Natálka | BM | 20,02 | 20,02 | NP | |
48. | Dolní Životice Volkmerová Justýna | OP | 20,08 | 22,39 | 20,08 | |
49. | Oznice Štěpánková Kateřina | VS | 20,14 | 20,67 | 20,14 | |
50. | Dolní Životice Pavelková Anna | OP | 20,34 | 20,34 | NP | |
51. | Hradiště Čepová Sabina | KA | 20,40 | 20,90 | 20,40 | |
51. | Starý Kolín Tyšerová Sofie | KO | 20,40 | 20,40 | 22,10 | |
53. | Zádveřice Rožnovjáková Hana | ZL | 20,49 | NP | 20,49 | |
54. | Třebovice Prokopová Barbora | OV | 20,50 | 20,50 | 22,40 | |
54. | Morkovice Doleželová Amálie | KM | 20,50 | 20,50 | NP | |
56. | Dřísy Tintěrová Anna | ME | 20,55 | 20,55 | NP | |
57. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 20,89 | 22,61 | 20,89 | |
58. | Hovězí Frydryšková Alžběta | VS | 21,29 | 24,00 | 21,29 | |
59. | Štěpánovice Vtípilová Karolína | KT | 21,32 | 21,67 | 21,32 | |
59. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 21,32 | 21,32 | 25,40 | |
61. | Zádveřice Žambochová Magdaléna | ZL | 21,49 | 26,42 | 21,49 | |
62. | Svinov Fronckeová Karin | OV | 21,51 | 21,51 | 23,10 | |
63. | Dřísy Krumphanzlová Adéla | ME | 21,56 | 21,56 | NP | |
64. | Štěpánovice Kunhartová Kristýna | KT | 21,67 | 21,67 | 22,00 | |
65. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 21,68 | 21,68 | 22,88 | |
66. | Trusovice Hrbáčková Tereza | SY | 21,80 | 21,80 | 31,89 | |
67. | Výčapy Böhmová Anna | TR | 21,91 | 22,22 | 21,91 | |
68. | Heřmanice Sukupová Klára | OV | 22,04 | 23,51 | 22,04 | |
69. | Skuteč Zelenková Ema | CR | 22,18 | 22,18 | 22,60 | |
70. | Staré Heřminovy Szkanderová Kristýna | BR | 22,37 | 22,37 | 27,53 | |
71. | Kobeřice Brulíková Adéla | OP | 22,79 | 22,79 | 22,91 | |
72. | Svinov Mazzolini Petra | OV | 23,02 | 23,02 | 34,07 | |
73. | Dolní Bečva Němcová Tereza | VS | 23,03 | 28,32 | 23,03 | |
74. | Prostřední Bečva Žitníková Radka | VS | 23,28 | 23,28 | NP | |
75. | Dobroslavice Tománková Michaela | OP | 23,29 | 27,18 | 23,29 | |
76. | Nová Ves Vydrželová Beata | OV | 23,32 | NP | 23,32 | |
77. | Hovězí Pavlíková Nela | VS | 23,46 | 24,05 | 23,46 | |
78. | Karolinka Sklárny Michálková Nikol | VS | 23,85 | NP | 23,85 | |
79. | Klopotovice Reznerová Michaela | PV | 24,15 | NP | 24,15 | |
80. | Oznice Potěšilová Vendula | VS | 24,17 | 24,17 | NP | |
81. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 24,37 | 24,37 | 26,54 | |
82. | Staré Heřminovy Molnárová Gita | BR | 24,46 | 72,21 | 24,46 | |
83. | Starý Lískovec Sport Dvořáková Magdaléna | BM | 24,60 | 31,25 | 24,60 | |
84. | - Kačenová Ema Lhota u Opavy | - | 24,85 | NP | 24,85 | |
85. | Dřísy Krejzarová Tereza | ME | 25,71 | 25,71 | 28,28 | |
86. | Kobeřice Černá Ellen | OP | 27,14 | NP | 27,14 | |
87. | Dřísy Urbánková Linda | ME | 27,42 | 33,58 | 27,42 | |
88. | Kobeřice Jašková Nikol | OP | 27,99 | 29,84 | 27,99 | |
89. | Štěpánovice Nováčková Veronika | KT | 29,16 | NP | 29,16 | |
90. | Oznice Bednaříková Natálie | VS | 29,61 | 40,25 | 29,61 | |
91. | Moravský Beroun Červinková Elisabeta Marie | BR | 29,97 | NP | 29,97 | |
92. | Karolinka Sklárny Michálková Rozárie | VS | 31,34 | 31,34 | NP | |
93. | Heřmanice Zachodilová Zuzana | OV | 34,65 | 40,25 | 34,65 | |
94. | Dobroslavice Stavinohová Bára | OP | NP | NP | NP | |
94. | Skryje Staňková Anna | ZR | NP | NP | NP | |
94. | Karolinka Sklárny Drozdová Tatiana | VS | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře