Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 27. 06. 1998 13:00 |
Kontakt: | Leopold Andrýsek, Opatovice 98 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 18,90 | - | - | |
1. | Hlinsko | PR | 22,45 | - | - | |
2. | Mistřice | UH | 19,36 | - | - | |
2. | Mistřice B | UH | 24,59 | - | - | |
3. | Čechtín | TR | 19,74 | - | - | |
3. | Drahotuše (Hranice IV) | PR | 28,24 | - | - | |
4. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 19,86 | - | - | |
4. | Olšovec | PR | 31,72 | - | - | |
5. | Opatovice | PR | 20,25 | - | - | |
5. | Provodovice | PR | 36,05 | - | - | |
6. | Babice | VS | 20,40 | - | - | |
6. | Teplice nad Bečvou | PR | 36,44 | - | - | |
7. | Horní Újezd | PR | 20,48 | - | - | |
7. | Ostravice | FM | NP | - | - | |
7. | Jindřichov | PR | NP | - | - | |
7. | Polom | PR | NP | - | - | |
7. | Nová Ves | FM | NP | - | - | |
8. | Vacenovice | HO | 20,66 | - | - | |
9. | Velké Hoštice | OP | 20,88 | - | - | |
10. | Karolinka | VS | 20,91 | - | - | |
11. | Trnov | RK | 21,61 | - | - | |
12. | Hostěrádky-Rešov | VY | 21,67 | - | - | |
13. | Nová Ves | OV | 22,07 | - | - | |
14. | Racková | ZL | 22,81 | - | - | |
15. | Rychlov B | KM | 23,63 | - | - | |
16. | Tísek | NJ | 23,65 | - | - | |
17. | Milenov | PR | 24,31 | - | - | |
18. | Letohrad - Jeleni | UO | 29,04 | - | - | |
19. | Bezuchov | PR | 29,12 | - | - | |
20. | Troubky | PR | 39,01 | - | - | |
21. | Mikulovice | TR | NP | - | - | |
21. | Petrovice | TR | NP | - | - | |
21. | Hranice | PR | NP | - | - | |
21. | Rychlov | KM | NP | - | - | |
21. | Pravčice | KM | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlov | KM | 19,72 | - | - | |
2. | Výčapy | TR | 19,96 | - | - | |
3. | Radíkov | PR | 21,35 | - | - | |
4. | Mistřice | UH | 21,38 | - | - | |
5. | Hlinsko | PR | 22,10 | - | - | |
6. | Letohrad - Jeleni | UO | 23,01 | - | - | |
7. | Opatovice | PR | 23,29 | - | - | |
8. | Opatovice B | PR | 24,38 | - | - | |
9. | Velké Meziříčí | ZR | 29,51 | - | - | |
10. | Býškovice | PR | 32,49 | - | - | |
11. | Polom | PR | 39,79 | - | - | |
12. | Kunovice | VS | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře