Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 09. 2022 10:00 |
Kontakt: | Jana Houžvičková |
Telefon: | 732 566 239 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,80 | 16,30 | 16,80 | |
2. | Frýdštejn | JN | 16,98 | 16,98 | 16,84 | |
3. | Obrubce | MB | 17,27 | 17,27 | 17,27 | |
4. | Košťálov | SM | 17,50 | 17,50 | 17,24 | |
5. | Tatobity | SM | 17,72 | 17,72 | 17,34 | |
6. | Krásná Ves | MB | 17,83 | 17,83 | 17,82 | |
7. | Jirkov A | JN | 17,93 | 17,65 | 17,93 | |
8. | Pěnčín | JN | 18,14 | 18,14 | 17,57 | |
9. | Dneboh | MB | 18,41 | 18,41 | 17,61 | |
10. | Sychrov | MB | 18,59 | 17,31 | 18,59 | |
10. | Březová | LI | 18,59 | 17,11 | 18,59 | |
12. | Třebnouševes | JC | 18,62 | 18,62 | 18,42 | |
13. | Karlinky | LI | 18,94 | 18,34 | 18,94 | |
14. | Radimovice | LI | 18,95 | 18,95 | 18,77 | |
15. | Velichovky | NA | 19,12 | 19,12 | 18,25 | |
16. | Velké Hamry | JN | 19,30 | 18,97 | 19,30 | |
17. | Břehy | MB | 19,71 | 19,71 | 18,19 | |
18. | Jirkov B | JN | 19,84 | 18,76 | 19,84 | |
19. | Brada - Rybníček | JC | 20,38 | 18,42 | 20,38 | |
20. | Ploukonice | SM | 20,64 | 19,91 | 20,64 | |
21. | Dubenec | TU | 20,79 | 20,79 | 20,14 | |
22. | Dobšín Kamenice | MB | 21,01 | 20,86 | 21,01 | |
23. | Olešnice | SM | 21,45 | 19,91 | 21,45 | |
24. | Bechov | MB | NP | NP | NP | |
24. | Jílové u Držkova | JN | NP | NP | - | |
24. | Žehrov | MB | NP | 18,36 | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | SM | 16,41 | 16,41 | 15,75 | |
2. | Pěnčín | JN | 17,47 | 17,37 | 17,47 | |
3. | Katusice | MB | 18,17 | 18,17 | 18,01 | |
4. | Bechov | MB | 18,55 | 18,20 | 18,55 | |
5. | Košťálov | SM | 19,05 | 19,05 | 18,29 | |
6. | Krásná Ves | MB | 19,31 | 18,86 | 19,31 | |
7. | Kosmonosy | MB | 21,27 | 21,27 | 17,40 | |
8. | Slatiny | JC | 21,81 | 21,81 | 21,27 | |
9. | Břehy | MB | 22,56 | 22,56 | 19,41 | |
10. | Myštěves | HK | 22,73 | 17,54 | 22,73 | |
11. | Sychrov | MB | 23,50 | 19,20 | 23,50 | |
12. | Radimovice B | LI | 23,86 | 23,86 | 23,17 | |
13. | Jeřmanice | LI | 26,52 | 26,52 | 26,31 | |
14. | Malá Skála Béčko | JN | 29,69 | 29,69 | 19,96 | |
15. | Bratříkov | JN | NP | 18,52 | NP | |
15. | Olešnice | SM | NP | NP | NP | |
15. | Bukovno | MB | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Radek Staněk | 16 ** | 13 | 15.09.2022 13:49 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Radek Staněk | 16 ** | 0 | 15.09.2022 13:50 |
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Jirkov - Muži | 17,93 | https://youtu.be/hZS5Mvd_sCQ | Míra Berka | |
Jirkov - Muži | 19,84 | https://youtu.be/pVJlvC-HiVg | Míra Berka | |
Dubenec - Muži | 20,79 | https://youtu.be/PYrPNmouEWA | Jan Konečný | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře