Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chodov A | DO | 18,00 | - | - | |
2. | Milavče | DO | 24,00 | - | - | |
3. | Dolní Folmava | DO | 38,50 | - | - | |
4. | Hluboká B | DO | 41,50 | - | - | |
5. | Čermná | DO | 42,00 | - | - | |
6. | Hluboká A | DO | 45,50 | - | - | |
7. | Domažlice | DO | 51,00 | - | - | |
8. | Kdyně | DO | 52,50 | - | - | |
9. | Staňkov I | DO | 59,00 | - | - | |
10. | Chodská Lhota | DO | 63,50 | - | - | |
11. | Meclov | DO | 65,00 | - | - | |
12. | Malý Bor A | KT | 65,00 | - | - | |
13. | Tlumačov | DO | 65,00 | - | - | |
14. | Petrovice | DO | 67,50 | - | - | |
15. | Pocinovice | DO | 75,00 | - | - | |
16. | Bělá nad Radbuzou | DO | 76,50 | - | - | |
17. | Milavče B | DO | 78,00 | - | - | |
18. | Klenčí pod Čerchovem | DO | 83,50 | - | - | |
19. | Stanětice | DO | 84,00 | - | - | |
20. | Poběžovice | DO | 89,00 | - | - | |
21. | Chodov B | DO | 91,00 | - | - | |
22. | Kdyně B | DO | 101,50 | - | - | |
23. | Postřekov | DO | 105,00 | - | - | |
24. | Hluboká C | DO | 110,50 | - | - | |
25. | Kout na Šumavě | DO | 111,50 | - | - | |
26. | Strážov | KT | 125,00 | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dolní Folmava A | DO | 21,50 | - | - | |
2. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 26,00 | - | - | |
3. | Milavče | DO | 39,50 | - | - | |
4. | Staňkov I | DO | 49,50 | - | - | |
4. | Domažlice | DO | 49,50 | - | - | |
6. | Tlumačov | DO | 52,00 | - | - | |
7. | Dolní Folmava B | DO | 59,50 | - | - | |
8. | Kladruby | ST | 62,00 | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 62,50 | - | - | |
10. | Postřekov | DO | 69,50 | - | - | |
11. | Meclov | DO | 70,50 | - | - | |
12. | Petrovice | DO | 77,50 | - | - | |
13. | Starý Klíčov | DO | 97,50 | - | - | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chodov Vítek Mathauser | DO | 15,50 | - | - | |
2. | Pocinovice Stanislav Jelínek | DO | 29,00 | - | - | |
3. | Staňkov I Jakub Dokulil | DO | 47,00 | 26,19 | - | |
4. | Hluboká Jakub Podolec | DO | 47,00 | 36,93 | - | |
5. | Staňkov I Adam Drudík | DO | 58,50 | - | - | |
6. | Staňkov I Matěj Nykodým | DO | 60,50 | - | - | |
7. | Chodská Lhota Marek Kratochvíl | DO | 62,50 | - | - | |
8. | Meclov Michal Malík | DO | 80,00 | - | - | |
9. | Bor Jakub Otevřel | TC | 86,50 | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2013/04/13 |
Domažlice, věž, Výstup na věž 2013 |
ŠH |
2013/07/27 |
Domažlice, ulice Petrovická, Domažlické překážky |
- |
2015/04/11 |
Domažlice, Domažlice |
ŠH |
2016/04/09 |
Domažlice, O pohár |
ŠH |
2018/06/24 |
Plzeň, Krajské kolo dorostu - Chodský přebor dorostenců |
CHL |
2019/02/02 |
ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu |
CHL |
2019/04/13 |
Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace |
CHL |
2020/02/29 |
ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu |
- |
2020/02/29 |
ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu |
CHL |
2023/03/04 |
ZŠ Komenského 17, Domažlice, I. kolo CHLMH a CHLD - Zimní (ne)setkání |
CHL |
2023/04/15 |
Domažlice, kasárny, II. kolo CHL - Uzlová štafeta + odborky |
CHL |
2023/06/24 |
Domažlice, TJ Jiskra, III. kolo CHL - Krajské kolo dorostu |
CHL |
2023/07/01 |
Domažlice, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023 |
MČR |
2023/07/02 |
Domažlice, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023 |
MČR |
2024/02/24 |
ZŠ Komenského 17, Domažlice, I. kolo CHLMH a CHLD - Zimní (ne)setkání |
CHL |
2024/04/20 |
Kasárny, Domažlice, II. kolo CHLD - uzlování + odborky/specializace |
CHL |
2024/07/27 |
Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka |
CHL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře