Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 120987 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Souřadnice: | 49°59*45*N,14°28*04*E |
PSČ: | 142 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CYLEK Ondřej | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,70 | 52 | 0 | |
Cylek Ondřej | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,57 | 47 | 0 | |
ČERNÁ Terezie | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 17,51 | 168 | 0 | |
DVOŘÁK Lukáš | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,81 | 57 | 0 | |
KOUBEK Jakub | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 15,08 | 69 | 0 | |
Koubek Jakub | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,81 | 32 | 0 | |
KULHÁNEK Ondřej | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,14 | 37 | 0 | |
LASEVIČOVÁ Kristýna | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,60 | 152 | 0 | |
MOHAMED HAFIZ Adam | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,39 | 116 | 0 | |
Mohamed Hafiz Adam | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,83 | 2 | 0 | |
SCHWARZ Jakub | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 15,03 | 66 | 0 | |
Schwarz Jakub | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,99 | 62 | 0 | |
SCHWARZ Jan | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 20,51 | 188 | 0 | |
Schwarz Jan | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,25 | 17 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Písnice CYLEK Ondřej, nejlepěí čas: 14,70 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice Cylek Ondřej, nejlepěí čas: 14,57 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice ČERNÁ Terezie, nejlepěí čas: 17,51 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice DVOŘÁK Lukáš, nejlepěí čas: 14,81 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice KOUBEK Jakub, nejlepěí čas: 15,08 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice Koubek Jakub, nejlepěí čas: 14,81 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice KULHÁNEK Ondřej, nejlepěí čas: 14,14 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice LASEVIČOVÁ Kristýna, nejlepěí čas: 16,60 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice MOHAMED HAFIZ Adam, nejlepěí čas: 16,39 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice Mohamed Hafiz Adam, nejlepěí čas: 14,83 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice SCHWARZ Jakub, nejlepěí čas: 15,03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice Schwarz Jakub, nejlepěí čas: 14,99 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice SCHWARZ Jan, nejlepěí čas: 20,51 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Písnice Schwarz Jan, nejlepěí čas: 19,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře