Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka Muži >35 let Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 2 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Český Rudolec | JH | - | - | 18,69 | 2017/12/02 | Police TR |
2. | Velké Hamry | JN | 18,59 | 19,02 | 19,02 | 2016/06/11 | Tanvald Šumburk |
3. | Tuř | JC | 18,61 | 19,09 | 19,09 | 2015/05/02 | Bozkov A Bozkov A |
4. | Tuř | JC | 20,64 | 20,15 | 20,64 | 2015/05/02 | Bozkov B Bozkov B |
5. | Příšovice | LI | 25,57 | 27,29 | 27,29 | 2015/06/13 | Břehy |
6. | Český Rudolec | JH | - | - | NP | 2017/12/02 | Božejovice TA |
7. | Tuř | JC | DSQ | DSQ | DSQ | 2015/05/02 | Podůlší A Podůlší A |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bijacovce | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 14,85 | 13 | 0 | |
Bilý Potok | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 16,52 | 47 | 0 | |
Dolní Marklovice | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 17,95 | 61 | 0 | |
Domamyslice Dvojka | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 78 | 0 | |
EKOSPOL Sp.St.Ves | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 16,32 | 40 | 0 | |
FIRERACING | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 75 | 0 | |
Frydštejn | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | 14,75 | 21 | 0 | |
Háj | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 15,35 | 19 | 0 | |
Heřmanky | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | NP | 110 | 0 | |
Hliník nad Váhom | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 91 | 0 | |
Hoštiná | 2019/07/13 | Noční soutěž Tichov | - | 18,46 | 8 | 0 | |
Hoštiná | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 17,11 | 56 | 0 | |
Ihrište | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 19,60 | 67 | 0 | |
Jeleni Letohrad | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | 21,91 | 106 | 0 | |
Kožušany-Tážaly | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 77 | 0 | |
Krupina | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 16,00 | 36 | 0 | |
Křížkový Ujezdec | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | 15,14 | 37 | 0 | |
Křížkový Újezdec | 2019/06/22 | Křivsoudov | BNL | 18,72 | 6 | 10 | |
Lechotice | 2019/07/13 | Noční soutěž Tichov | - | NP | 19 | 0 | |
Luboměr | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 14,73 | 10 | 0 | |
Malá Bytča | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 81 | 0 | |
Mistřovice | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 18,30 | 62 | 0 | |
Nosice | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 90 | 0 | |
Orechová Potoň | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | 15,56 | 55 | 0 | |
Pavlice | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 18,70 | 64 | 0 | |
Polný Kesov | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | 15,33 | 48 | 0 | |
Poľný Kesov | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 89 | 0 | |
Prešov | 2019/07/06 | Staré Sedliště, náhr. hřiště | TCL | 47,70 | 10 | 0 | |
Radost Sport | 2019/07/27 | Lipí | JČHL | NP | 21 | 0 | |
Radostsport | 2019/09/15 | Lišov | JČHL | NP | 25 | 0 | |
Relov | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | NP | 110 | 0 | |
Reľov | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 92 | 0 | |
Rübeland/Harz | 2019/06/29 | Dubenec | VČHL | 24,18 | 16 | 0 | |
Ruskovce | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 21,39 | 69 | 0 | |
Sklálrny Karolínka | 2019/09/14 | Petrovice | TRL | 31,48 | 14 | 0 | |
Stará Ves nad Ondřejnicí | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 16,20 | 39 | 0 | |
Stary Waliszóv | 2019/06/22 | Černovír | VCU | 63,92 | 12 | 0 | |
Sveržov | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 15,95 | 34 | 0 | |
Štola | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 17,01 | 53 | 0 | |
Těrlicko – Hradiště | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 99,99 | 94 | 0 | |
Terňa | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 17,89 | 59 | 0 | |
Veselá u Semil | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | NP | 110 | 0 | |
Vysoké Pole | 2019/07/13 | Noční soutěž Tichov | - | 29,50 | 14 | 0 | |
Vyšná Voľa | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 15,56 | 26 | 0 | |
Zaturčie | 2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | 14,76 | 22 | 0 | |
Zbora | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 16,12 | 38 | 0 | |
Zdakarus | 2019/09/21 | Český Rudolec | PLPU | 17,65 | 5 | 0 | |
Zdenická naděje | 2019/07/13 | Radhostice (noc) - 2B | PBHL | 12,00 | 18 | 0 | |
B Nevšová | 2019/10/05 | Velké Hoštice | - | 15,75 | 31 | 0 | |
HOVORKA Vojtěch Neurčeno | 2019/07/27 | Bludov | FSCR | 21,00 | 44 | 0 | |
KRAUSE Clemens Sasko Německo | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 19,18 | 42 | 0 | |
Křížkový Újezdec | 2019/06/01 | Drahňovice | BNL | NP | 99999 | 0 | |
Lukáš KROUPA Kvasiny B | 2019/08/31 | Ústí nad Labem, 100 m - muži | MČR | 17,81 | 40 | 0 | |
MÄDE Jonas Sasko Německo | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 19,42 | 47 | 0 | |
PAULICK Tommy Sasko Německo | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 17,57 | 12 | 0 | |
PLÍHAL Jiří Petrovice u Blanska | 2019/07/27 | Bludov | FSCR | 18,71 | 31 | 0 | |
SCHUBERT Johannes Sasko Německo | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 18,58 | 30 | 0 | |
SURYNEK David Kostelec nad Č. lesy | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 23,56 | 82 | 0 | |
SVAČINA Richard HZS MSK Ostrava | 2019/07/27 | Bludov | FSCR | NP | 57 | 0 | |
THÄLE Sebastian Sasko Německo | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 18,42 | 26 | 0 | |
VÁLEK Pavel Brada-Rybníček | 2019/04/07 | Jablonec | FSCR | 24,83 | 87 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
17. místo MSP 201019. místo SMHL 201519. místo ŠH 201611. místo PBHL 201615. místo PLHL 201712. místo PLHL 201711. místo PBHL 201714. místo KL 201718. místo BNL 201814. místo MČR 201820. místo PBHL 201813. místo VCUH 20197. místo JČHL 20207. místo BNL 202016. místo PBHL 202111. místo PBHL 20219. místo PLHL 202213. místo PLHL 202214. místo PLHL 202215. místo PLHL 202215. místo TCL 2023
Fire Sport
Tým: - Bijacovce , nejlepěí čas: 14,85 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Bilý Potok, nejlepěí čas: 16,52 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Dolní Marklovice, nejlepěí čas: 17,95 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Domamyslice Dvojka, nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - EKOSPOL Sp.St.Ves, nejlepěí čas: 16,32 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - FIRERACING , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Frydštejn, nejlepěí čas: 14,75 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Háj , nejlepěí čas: 15,35 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Heřmanky, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hliník nad Váhom , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hoštiná, nejlepěí čas: 17,11 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: - Ihrište , nejlepěí čas: 19,60 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Jeleni Letohrad, nejlepěí čas: 21,91 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kožušany-Tážaly, nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Krupina , nejlepěí čas: 16,00 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Křížkový Ujezdec, nejlepěí čas: 15,14 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Křížkový Újezdec, nejlepěí čas: 18,72 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 10 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Lechotice, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Luboměr, nejlepěí čas: 14,73 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Malá Bytča , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Mistřovice, nejlepěí čas: 18,30 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Nosice , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Orechová Potoň, nejlepěí čas: 15,56 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Pavlice , nejlepěí čas: 18,70 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Polný Kesov, nejlepěí čas: 15,33 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Poľný Kesov , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Tachovské Ligy
Tým: - Prešov, nejlepěí čas: 47,70 PS útok,nástřik 2xB široké, body: 0 počet výsledků: 1x
Jihočeská hasičská liga
Tým: - Radost Sport, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Jihočeská hasičská liga
Tým: - Radostsport, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Relov, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Reľov , nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: - Rübeland/Harz, nejlepěí čas: 24,18 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Ruskovce , nejlepěí čas: 21,39 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Třebíčská okresní liga
Tým: - Sklálrny Karolínka, nejlepěí čas: 31,48 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Stará Ves nad Ondřejnicí, nejlepěí čas: 16,20 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Velká cena Ústeckoorlicka
Tým: - Stary Waliszóv, nejlepěí čas: 63,92 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Sveržov , nejlepěí čas: 15,95 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Štola , nejlepěí čas: 17,01 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Těrlicko – Hradiště, nejlepěí čas: 99,99 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Terňa , nejlepěí čas: 17,89 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Veselá u Semil, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Vysoké Pole, nejlepěí čas: 29,50 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Vyšná Voľa , nejlepěí čas: 15,56 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Zaturčie, nejlepěí čas: 14,76 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Zbora, nejlepěí čas: 16,12 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Pelhřimovská liga
Tým: - Zdakarus, nejlepěí čas: 17,65 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Podboubínská hasičská liga
Tým: - Zdenická naděje, nejlepěí čas: 12,00 Výsledek mého týmu, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - B Nevšová , nejlepěí čas: 15,75 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - HOVORKA Vojtěch Neurčeno, nejlepěí čas: 21,00 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - KRAUSE Clemens Sasko Německo, nejlepěí čas: 19,18 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Benešovská hasičská liga
Tým: - Křížkový Újezdec , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: - Lukáš KROUPA Kvasiny B, nejlepěí čas: 17,81 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - MÄDE Jonas Sasko Německo, nejlepěí čas: 19,42 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - PAULICK Tommy Sasko Německo, nejlepěí čas: 17,57 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - PLÍHAL Jiří Petrovice u Blanska, nejlepěí čas: 18,71 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - SCHUBERT Johannes Sasko Německo, nejlepěí čas: 18,58 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - SURYNEK David Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 23,56 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - SVAČINA Richard HZS MSK Ostrava, nejlepěí čas: NP PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - THÄLE Sebastian Sasko Německo, nejlepěí čas: 18,42 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - VÁLEK Pavel Brada-Rybníček, nejlepěí čas: 24,83 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
2019/09/21 | Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec | https://youtu.be/tXpEKZyNwg8 | František Janů | |
2019/08/03 | Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč | https://youtu.be/W5L4m6Sy8ac | Honza Adamec | |
Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Hřeby.cz | http://www.hreby.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže | 8 | |
2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže | 20 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře