Řepeč 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 08. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 16,81 16,81 16,52
2.  Chýnov TA 17,33 17,31 17,33
3.  Stoklasná Lhota TA 17,37 17,37 17,18
4.  Kamenice nad Lipou PE 17,60 17,34 17,60
5.  Daměnice BN 17,64 17,64 17,42
6.  Jaronice Srubec B CB 18,18 18,18 18,13
7.  Strmilov JH 18,44 18,36 18,44
8.  Ústrašice B TA 18,82 18,17 18,82
9.  Jaronice Srubec A CB 18,96 18,58 18,96
10.  Český Rudolec JH 19,30 19,30 19,21
11.  Slapy B TA 19,76 18,12 19,76
12.  Zhoř u Tábora TA 21,03 21,03 18,29
13.  Dobronice u Chýnova TA 21,66 17,84 21,66
14.  Řepeč TA 21,92 18,40 21,92
15.  Malšice A TA 22,56 22,56 22,43
16.  Rybova Lhota TA 22,63 19,81 22,63
17.  Želeč A TA 22,95 22,80 22,95
18.  Lomec KT 24,00 22,20 24,00
19.  Kamenná Lhota TA 26,08 26,01 26,08
20.  Božejovice TA 26,92 26,92 18,88
21.  Bezděčín TA 27,88 26,86 27,88
22.  Obora TA 28,65 28,40 28,65
23.  Oltyně TA NP NP NP
23.  Žďár A JH NP NP NP
23.  Slapy A TA NP NP NP
23.  Skrýchov u Malšic TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,19 17,19 16,61
2.  Dvorce B TA 18,01 17,82 18,01
3.  Chotěmice TA 18,76 18,76 18,35
4.  Ústrašice TA 19,14 18,16 19,14
5.  Smrkov TA 19,46 19,31 19,46
6.  Nová Včelnice JH 20,59 18,14 20,59
7.  Malšice TA 21,25 21,25 19,70
8.  Slapy TA 21,38 21,38 18,30
9.  Kamenice nad Lipou A PE 21,94 21,94 21,73
10.  Oltyně TA 28,12 28,12 27,08
11.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
11.  Bezděčín TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malšice TA 17,82 17,54 17,82
2.  Chrbonín TA 18,75 18,73 18,75
3.  Slapy TA 19,49 18,54 19,49
4.  Obora TA 20,62 17,37 20,62
5.  Jezeřany-Maršovice ZN 26,49 26,48 26,49
6.  Oltyně TA NP NP NP
6.  Lomec KT NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA--16,452015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Louňovice pod Blaníkem B BN--16,662015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA16,3816,9116,912014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA16,7817,0317,032018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA15,4717,0917,092013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA17,1916,6117,192016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Kamenice nad Lipou PE17,0317,2917,292018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotěmice TA17,3216,3617,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA16,7217,3617,362018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Včelnice JH17,4417,3017,442013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chotěmice TA17,6417,0017,642014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Ústrašice TA17,3317,8217,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dvorce A TA16,4617,9417,942019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dvorce B TA17,8218,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou A PE--18,152015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Chrbonín TA18,2117,4718,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dvorce B TA17,7218,2518,252013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kamenice nad Lipou A PE18,3518,4218,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chrbonín TA18,1918,4318,432013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Ústrašice TA18,5418,1518,542013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kamenice nad Lipou A PE18,6118,0518,612013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chotěmice TA18,7618,3518,762016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kamenice nad Lipou B PE18,5618,7718,772014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dvorce B TA18,6918,8018,802017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zhoř u Tábora TA17,8218,9018,902017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dvorce B TA--18,912015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chotěmice TA--18,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Slapy TA17,7218,9718,972019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ratměřice BN19,0318,2619,032019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Slapy TA19,0318,7319,032017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

16,81https://youtu.be/mL_E3pxtcGA Patrik Baláž

Slapy - Muži

19,76https://youtu.be/kHphrrUptcQ Tomáš Švec

Božejovice - Muži

26,92https://youtu.be/GgHwqgCzgAU Jiří Mácha

Slapy - Muži

NPhttps://youtu.be/Rfs5crTcfKw Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře