Liga: | PLPU |
Místo: | Mysletice |
Okres: | Jihlava |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 29. 06. 2019 11:00 |
Kontakt: | Lukáš Tetour |
Telefon: | 728 440 982 |
Začátek rezervace: | 16. 06. 2019 18:00 |
Konec rezervace: | 29. 06. 2019 11:00 |
Začátek tipování: | 29. 06. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 29. 06. 2019 00:00 |
Zadal: | Ondřej Pecha |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | neurčeno |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysletice-10410.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mysletice | JI | Karel Běhan | ||
2 | 2 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
3 | 3 | Panské Dubenky | JI | Petr Volavka | ||
4 | 4 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
5 | 5 | Žirovnice | PE | Jakub Růžička | ||
6 | 6 | Božejovice | TA | Jakub Vávrovský | ||
7 | 7 | Kaliště | JI | Vojta Šindelář | ||
8 | 8 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
9 | 9 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
10 | 10 | Batelov | JI | Standa Lávička | ||
11 | 11 | Dolní Němčice | JH | Mirek Havlík | ||
12 | 12 | Rynárec | PE | Jan Šátek | ||
13 | 13 | Sedlatice | A | JI | Vojtěch Šťastný | |
14 | 15 | Počátky | PE | Daniel Křížek | ||
15 | 16 | Libkova Voda | PE | Pavel Kubů | ||
16 | 17 | Sedlejov | JI | Blanka Pavlů | ||
17 | 18 | Sedlatice | B | JI | Vojtěch Šťastný | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nová Včelnice | JH | Pavlína Jirků | ||
2 | 2 | Sedlejov | JI | Blanka Pavlů | ||
3 | 3 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
4 | 4 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
5 | 5 | Choustník | TA | Sabina Šimečková | ||
6 | 7 | Dolní Cerekev | JI | Veronika Jelínková |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Markvarec | JH | 17,59 | 17,76 | 17,76 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Žirovnice | PE | 17,68 | 18,04 | 18,04 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Český Rudolec | JH | 17,57 | 18,09 | 18,09 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Sedlatice | JI | 17,98 | 18,89 | 18,89 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Batelov | JI | 18,60 | 19,27 | 19,27 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Kamenice nad Lipou | PE | 19,48 | 18,99 | 19,48 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Třebětice | JH | 19,24 | 19,63 | 19,63 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Milíčov | JI | 19,91 | 19,26 | 19,91 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Dešná B | JH | 18,40 | 20,17 | 20,17 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Heřmaneč | JH | 21,23 | 21,89 | 21,89 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Telč B | JI | 26,09 | 25,77 | 26,09 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Boršov | JI | 31,11 | 28,44 | 31,11 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Urbanov | JI | NP | NP | NP | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Dolní Němčice | JH | NP | 20,54 | NP | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Včelnice | JH | 18,67 | 18,93 | 18,93 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Nová Včelnice | JH | 18,35 | 19,11 | 19,11 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Chválkov | PE | 20,12 | 20,41 | 20,41 | 2017/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Zdešov | JH | - | - | 20,81 | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Choustník | TA | 20,98 | 21,29 | 21,29 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Žirovnice | PE | 21,91 | 21,47 | 21,91 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Batelov | JI | - | - | 22,99 | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Boršov B | JI | 24,00 | 19,36 | 24,00 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Batelov | JI | 24,35 | 23,86 | 24,35 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Zajíčkov | PE | - | - | 24,43 | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Strachoňovice | JI | 24,54 | 22,82 | 24,54 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Choustník | TA | - | - | 24,57 | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Kamenice nad Lipou | PE | 24,47 | 25,01 | 25,01 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Mysletice | JI | - | - | 26,85 | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Dolní Cerekev | JI | 27,59 | 25,77 | 27,59 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Sedlejov | JI | 18,87 | 27,74 | 27,74 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Strachoňovice | JI | 19,94 | 29,94 | 29,94 | 2019/06/29 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Batelov | JI | 35,49 | 19,77 | 35,49 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Zajíčkov | PE | 27,07 | 47,13 | 47,13 | 2017/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Nová Včelnice | JH | - | - | 66,07 | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Strachoňovice | JI | - | - | NP | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Lomnice nad Lužnicí | JH | - | - | NP | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Cizkrajov | JH | - | - | NP | 2018/06/23 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Strachoňovice | JI | NP | NP | NP | 2017/06/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Telč B | JI | 17,49 | 16,58 | 17,49 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2016/06/12 | Mysletice - Sportovní areál, PUTOVNÍ JEŽEK | |
2017/06/17 | Mysletice, O pohár SDH, 3B úzké | |
2018/06/23 | Mysletice, O pohár SDH Mysletice | |
2019/06/29 | Mysletice, O pohár SDH Mysletice | |
2022/06/04 | Mysletice, 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |